بررسی صنعت هتلداری ترکیه

صنعت هتلداری ترکیه یکی از قدرتمندترین و پیشرفته ترین صنایع خدماتی در این کشور می باشد که امروزه توانسته است درآمدزایی بسیار بالایی را برای کشور ترکیه به ارمغان آورد. پیشرفت صنعت هتلداری ترکیه سبب شده است تا شاهد رشد میزان قابل توجهی گردشگران ورودی به سوی این کشور باشیم که این امر به نوبه ی خود در تولید ناخالص ملی کشور ترکیه و اشتغال زایی هزاران نفر به شکل مستقیم و غیر مستقیم، می تواند نقش داشته باشد.

صنعت هتلداری ترکیه

آیا شما نیز به دنبال سهم صنعت هتلداری ترکیه در کل درآمد ناخالص این کشور هستید؟ آیا می دانید که معروف ترین و پردرآمدترین هتل های این کشور کدام ها هستند؟ از شما دعوت می کنیم که مطالب پیش روی خود را از همین وب سایت اینترنتی دنبال کرده و از این طریق اطلاعات بسیار جالبی را در خصوص صنعت هتلداری ترکیه به دست آورید.

کشور ترکیه یکی از دوست داشتنی ترین و زیباترین کشورهای آسیایی می باشد که با داشتن جاذبه های گردشگری و فرهنگ بسیار غنی خود، توانسته است سالانه از میلیون ها نفر گردشگر استقبال نماید. این کشور در صنعت گردشگری به قدری پیشرفت کرده است که شما می توانید رقابت تنگاتنگ آن را با بسیاری از کشورهای اروپایی از جمله ایتالیا و اسپانیا مشاهده کنید. درآمد اصلی این کشور از همین صنعت گردشگری و توریسم حاصل می شود. لازم است بدانید که برای پیشرفت و گسترش صنعت گردشگری نیازمند ادغام و هماهنگی صنایع دیگر نیز هستیم که از مهمترین آن ها می توان به صنعت هتلداری اشاره کرد. صنعت هتلداری ترکیه به بهترین شکل ممکن توانسته است وظیفه ی خود را ایفا کرده و نقش بسیار بزرگی را در صنعت گردشگری این کشور داشته باشد. امروزه سرمایه گذاران داخلی و خارجی بسیار زیادی به دنبال بهترین فرصت ها برای سرمایه گذاری در صنعت هتل داری کشور ترکیه هستند تا از این طریق بتوانند نه تنها به سود بسیار بی نظیری دست پیدا کنند، بلکه به یکی از مشهورترین برندهای در حوزه صنعت هتلداری ترکیه تبدیل شوند. صنعت هتلداری این کشور امروزه یکی از قدرتمندترین صنایعی می باشد که توانسته است حمایت دولت را نیز به دست آورد. در حال حاضر شما می توانید بهترین و شیک ترین هتل های جهان را در این کشور مشاهده کنید که در بسیاری از روزهای سال نیز رزرو شده و مملو از گردشگر و مسافر هستند. در ادامه مقاله نیز سعی بر آن داریم تا در مورد سهم صنعت هتلداری ترکیه در GDP این کشور و معروف ترین هتل های ترکیه مطالب بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم.

آشنایی با صنعت هتل داری در ترکیه

سهم صنعت هتلداری در تولید ناخالص ملی کشور ترکیه

همانطور که در قسمت قبلی نیز اذعان شد، صنعت هتلداری ترکیه سهم بسزایی را در تولید ناخالص ملی کشور ترکیه دارد و شما می توانید این سهم و تاثیر را به راحتی در آمارهای ارائه شده اقتصادی این کشور مشاهده کنید. لازم است بدانید که صنعت هتلداری ترکیه می تواند به شکل مستقیم و غیر مستقیم اشتغال زایی داشته باشد و این امر مشکل بیکاری را تا حد قابل توجهی کاهش داده و نرخ بیکاری را کاهش می دهد. از سوی دیگر گردشگران و توریست های داخلی و خارجی که برای بازدید از یک منطقه، مجبور به اقامت شبانه هستند، می توانند ارز بسیار بالایی را وارد چرخه اقتصاد این کشور وارد کرده و میزان تولید ناخالص ملی ترکیه را افزایش دهد. اقتصاد کشور ترکیه به صنعت گردشگری و صنعت هتلداری می باشد و از این روی، بخش های خصوص و دولتی تمام سعی خود را بر آن دارند تا بهترین و بی نظیرترین امکانات و خدمات را در هتل ها پیدا کرده و از این طریق رضایتمندی و خشنودی گردشگران و مسافران را به دست آورند. در سال های اخیر پژوهش ها و مقالات بسیار زیادی در زمینه فعالیت و سود آوری صنعت هتلداری ترکیه انجام شده است که هر یک از این تحقیقات به نتایج یکسانی دست پیدا کرده اند. اگر شما نیز قصد ورود به صنعت هتلداری این کشور را دارید می توانید این فرصت بسیار استثنایی و بی نظیر را از دست ندهید و با رعایت قوانین حاکم در صنعت هتلداری این کشور، بهترین سرمایه گذاری را برای خود به ارمغان آورید تا بتوانید به سودآوری بیشتری نیز دست پیدا کنید. لازم است که اشاره کنیم، سودآوری صنعت هتلداری در سال های اولیه تاسیس به میزان قابل توجهی نخواهد بود و حجم بالایی از درآمد نیز صرف هزینه های ساخت و هزینه های اولیه خواهد بود، ولی با گذشت زمان و شناخته تر شدن هتل یا مراکز اقامتی، می توانید سودآوری بسیار بالایی را تجربه کنید.

گروه مشاوره سرمایه گذاری آلپ

اهمیت صنعت هتلداری در ترکیه

اهمیت صنعت هتلداری ترکیه به قدری می باشد که امروزه بسیاری از اقتصاددان های این کشور به دنبال روشن ساختن این موضوع هستند. اگر شما نیز به دنبال اهمیت و اثرات مستقیم و غیر مستقیم صنعت هتلداری ترکیه هستید می توانید مقاله ها و پژوهش های صورت گرفته در این زمینه را مورد مطالعه قرار دهید و از این طریق به اطلاعات بسیار جالبی دست پیدا کنید. همچنین لازم به ذکر است که با شیوع بیماری کرونا، صنعت هتلداری این کشور نیز مانند صنعت هتلداری بسیاری از کشورهای دیگر دچار تغییرات و دگرگونی هایی شده است که بخش خصوصی و دولتی این کشور سعی بر آن دارند تا با پیشگیری های لازم این بیماری را از بین برده و از دوباره صنعت هتلداری را به حالت اولیه خود بازگردانند.

صنعت هتلداری ترکیه

حمایت دولت از صنعت هتلداری ترکیه: صنعت هتلداری ترکیه

صنعت هتلداری ترکیه نه تنها مورد توجه بخش خصوصی و سرمایه گذاران بسیار کلان واقع شده است، بلکه دولت ترکیه نیز به بهترین و بی نظیرترین شکل ممکن از این صنعت حمایت می کند. از مهمترین و اصلی ترین اقداماتی که بخش دولتی در خصوص حمایت از صنعت هتلداری ترکیه انجام می دهد می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

  • کاهش مالیات
  • ارائه وام برای هتلداران و افرادی که قصد تاسیس هتل دارند
  • تخفیف های بسیار بالا برای آب، برق، گاز طبیعی

صنعت هتلداری ترکیه با بهره مندی از حمایت های بخش دولت به خوبی توانسته است رشد کرده و به یکی از قدرتمندترین صنایع در این کشور به شمار آید. حمایت های دولتی می تواند بزرگ ترین آیتم برای تشویق سرمایه گذاران بوده و آن را برای ورود به این صنعت سوق دهد. این امر در حالی است که در بسیاری از کشورهای جهان دولت حمایت چندانی را از صنعت هتلداری و هتلداران نداشته و تنها نظارت می کند. شاید بتوان گفت، دلیل اصلی موفقیت صنعت هتلداری ترکیه همین حمایت های بی وقفه دولت می باشد.

گروه مشاوره سرمایه گذاری آلپ

سهم صنعت هتلداری ترکیه در صنعت گردشگری این کشور

صنعت هتلداری ترکیه و صنعت گردشگری این کشور رابطه بسیار تنگاتنگی را با یک دیگر دارند به طوری که بدون فعالیت یا هرگونه کم و کاستی در فعالیت صنعت هتلداری ترکیه، می توانیم مشکلات بسیار حادی را در صنعت توریسم این کشور نیز مشاهده کنیم. هرگونه پیشرفت و تغییراتی در صنعت هتلداری این کشور می توانید تاثیرات بسیار مستقیمی را در صنعت گردشگری این کشور داشته باشد. همین رابطه مستقیم سبب شده است تا امروزه بسیاری از سرمایه گذاران و فعالان صنعت هتلداری، توجه بسیار ویژه ای را برای راه اداری هتل خود داشته باشند. کشور ما نیز می تواند با الگوبرداری از صنعت هتلداری ترکیه، صنعت هتلداری خود را بهبود بخشیده و از این طریق گام بسیار موثری را در صنعت گردشگری ایفا نماید.

معروف ترین هتل های کشور ترکیه: صنعت هتلداری ترکیه

صنعت هتلداری ترکیه روز به روز بسیار گسترده و پیشرفت کرده است به طوری که شما می توانید صحت این امر را در میزان گردشگران ورودی به این کشور مشاهده کنید. اقامت بسیار راحت و شیک از مهمترین نیازهای هرگردشگری می باشد و تمام مسافران دوست دارند تا در یکی از بهترین هتل ها با قیمت بسیار مناسبی اقامت داشته باشند تا لذت و هیجان سفر و گردش خود را دوچندان نمایند. هتل ها و مراکز اقامتی کشور ترکیه به شکل حرفه ای و هوشمندانه طراحی شده اند و توانسته اند سهم بسیار زیادی را در سودآوری صنعت هتلداری ترکیه داشته باشند. از معروف ترین و مهمترین هتل های اقامتی این کشور نیز می توان به مواردی از جمله هتل آکرا، هتل کروان پلازا و هتل لیبراتی لارا اشاره کرد که هر یک از این هتل ها از بزرگ ترین و مدرن ترین هتل های این کشور بوده اند و در نتیجه میزان سودآوری بسیار بالایی را به خود اختصاص داده اند. در ادامه راجع به هر یک از این هتل ها توضیحات مختصری را به حضورتان ارائه می دهیم.

بررسی صنعت هتلداری ترکیه

هتل آکرا: صنعت هتلداری ترکیه

هتل ها و مراکز اقامتی بسیار زیادی در کشور ترکیه وجود دارد که سهم بسیار بالا و چشمگیری را در صنعت هتلداری ترکیه داشته و یکی از مهمترین الگوها برای سایر هتل ها به شمار می آیند. از مهمترین و لوکس ترین این هتل ها می توان به هتل آکرا اشاره کرد که در شهر آنتالیا واقع شده است و با داشتن موقعیت مکانی و دسترسی بسیار ایده آل و بی نظیر خود توانسته است مورد توجه بسیاری از گردشگران و توریست ها واقع شود. امکانات اتاق ها و خدمات ارائه شده برای گردشگران در این هتل از استانداردهای اروپایی پیروی می کند و همین امر نیز سبب شده تا شاهد یکی از لوکس ترین و مدرن ترین هتل های ترکیه باشیم. قیمت گذاری نرخ شبانه اتاق های هریک از هتل های این کشور نیز بر اساس آیتم های بسیار زیادی صورت می گیرد که از مهمترین این آیتم ها می توان به چند ستاره بودن و موقعیت قرار گیری هتل اشاره کرد. هتل آکرا یکی از گران قیمت ترین هتل های این کشور می باشد که توجه بسیاری از گردشگران و توریست ها را به سوی خود جذب نموده است.

گروه مشاوره سرمایه گذاری آلپ

هتل کراون پلازا: صنعت هتلداری ترکیه

هتل کراون پلازا نیز از دیگر مهمترین و نقش آفرین ترین هتل ها در صنعت هتلداری ترکیه، می باشد که امروزه بسیاری از خانواده ها و تورهای گروهی به دنبال رزرو این هتل هستند چرا که به خوبی می دانند با اقامت خود در هتل کروان پلازا می توانند از خدمات بسیار شیک و مدرنی برخوردار شده و لحظات بسیار نابی را برای خود به ارمغان آورند. یکی از مهمترین اصولی که در ساخت و تاسیس یک هتل بایستی به آن توجه کرد، موقعیت جغرافیایی و محل قرار گیری آن می باشد که هتل کراون پلازا به خوبی توانسته است از پس این امر بربیاید و دقیقا در خط ساحلی دریای مدیترانه قرار گرفته که مسافران و توریست ها بتوانند دسترسی راحتی را به ساحل داشته و از بالکن اتاق های خود، منظره بسیار باشکوه و بی نظیری را تماشا کنند. گردشگران اروپایی و آمریکایی علاقه مندی بسیار بالایی را برای اقامت در این هتل از خود نشان می دهند و معمولا مدت زمان اقامت آنها نیز بیش از سه روز بوده که این موضوع بر میزان درآمدزایی هتل کراون پلازا تاثیر شگردی را داشته است.

هتل لیبرتی لارا: صنعت هتلداری ترکیه

از دیگر هتل های بسیار معروف در صنعت هتلداری ترکیه می توان به هتل لیبرتی لارا اشاره کرد که این هتل در نزدیکی فرودگاه شهر آنتالیا واقع شده است و فاصله ن نیز با ساحل زیبای مدیترانه در حدود 9 دقیقه به شکل پیاده می باشد. این هتل با داشتن خدمات و امکانات بسیار بی نظیر و لوکس خود توانسته است سالانه از هزاران گردشگر و توریست استقبال نموده و درآمد بسیار بالایی را نیز داشته باشد. کارکنان چند زبانه و بسیار حرفه ای این هتل مذکور، از مهمترین عوامل رقابتی هتل لیبراتی لارا می باشد. اگر شما نیز قصد تاسیس هتل بی نظیری در کشور ترکیه دارید می توانید از مشهورترین و معروف ترین هتل های این کشور الگوبرداری کرده و از این طریق شیک ترین هتل را تاسیس کنید. لازم است بدانید که اقامت گردشگران و توریست ها در کشور مقصد از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار می باشد و گردشگران نبایستی لحظه ای احساس کنند که از خانه و منزل خود دور هستند، بنابراین تامین و تهیه تمام خدمات و امکانات مورد نیاز گردشگران در هتل از حساسیت بسیار ویژه ای برخوردار می باشد. فراموش نکنید که هتل و مراکز اقامتی از مهمترین ارکان های صنعت گردشگری می باشد که بدون آن، هیچ گردشگر و مسافری نیز وجود نخواهد داشت.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه