خرید ملک و خانه در ازمیر با قیمت مناسب

مشاورین آلپ شما را در امر خرید ملک و خانه در ازمیر با قیمت مناسب راهنمایی  مشاوره خواهند داد، شما میتوانید برای خرید خانه و ملک در شهر ازمیر روی تجربه چنیدن ساله کارشناسان آلپ حساب ویژه ای باز کنید تا بتوانید در شهر ازمیر صاحب خانه شوید.

خرید ملک و خانه در ازمیر یکی از پروژه های جذاب در امر سرمایه گذاری برای ایرانیان می باشد. شهر ازمیر به همراه شهرهای استانبول و آنکارا یکی از سه شهر مهم کشور ترکیه می باشد. شهر ازمیر در غرب کشور ترکیه و در خط ساحلی دریای اژه قرار دارد. دلایل زیادی جهت خرید ملک در ازمیر وجود دارد که در این مقاله به برخی از آنها می پردازیم.

از دیرباز تا اکنون خرید ملک به عنوان یک سرمایه گذاری مهم و سودآور محسوب شده و بسیاری از افراد پول و ارز خود را به ملک تبدیل کرده و از این طریق مانع از کاهش ارزش سرمایه خود می شوند. سرمایه گذاری بر روی ملک در کشورهایی به صرفه است که دارای شرایط اقتصادی، فرهنگی، سیاسی، جغرافیایی و اقلیمی مناسبی بوده و همچنین دارای بستر و قوانین روانی جهت جذب سرمایه گذاری خارجی خرید خانه در کشور مورد نظر باشد.

خرید ملک در ازمیر

کشور ترکیه با توجه به رشد اقتصادی بالا و شرایط فرهنگی، اجتماعی و جغرافیایی نزدیک به کشور عزیزمان ایران یکی از بهترین گزینه های سرمایه گذاری و خرید ملک می باشد. کشور ترکیه دارای شهرهای توریستی فراوانی می باشد و هر ساله توریست های فراوانی از ایران و سایر نقاط جهان به این کشور سفر می کنند. در این میان خرید خانه در ازمیر یکی از اهداف سرمایه گذاری در کشور ترکیه می باشد. با توجه به شرایط اقتصادی، تجاری، تاریخی و توریستی برجسته شهر ازمیر و چشم انداز پیشرفت در این شهر زیبا خرید ملک و خانه در ازمیر بسیار به صرفه می باشد و شهر ازمیر به عنوان یک هدف استثنایی و سودده در کشور ترکیه خودنمایی می کند.

جنبه های مهم خرید ملک و خانه در ازمیر

شهر ازمیر از جهات بسیاری دارای خصیصه های منحصر به فردی می باشد که خرید خانه در ازمیر را به صرفه می کند. از جمله این خصایص به طور کلی می توان به جنبه های توریستی، تجاری و اقتصادی آن اشاره نمود. ازمیر شهری است که دارای استاندارد و کلاس بالایی از لحاظ رفاهی برای زندگی می باشد. شهر ازمیر از لحاظ تاریخی نیز یکی از شهرهای مهم ترکیه می باشد که همین امر باعث می گردد هر ساله گردشگران زیادی از سراسر جهان برای بازدید از این آثار به شهر زیبای ازمیر روانه شوند.

از دیگر مهمترین خصیصه های مهم که خرید ملک در ازمیر را به صرفه می کند برخورداری شهر ازمیر از دانشگاه های دارای رتبه علمی بالا و دارای کلاس جهانی می باشد که به همین علت شهر ازمیر یکی از اهداف اصلی دانشجویان جهت انتخاب محل تحصیل خود می باشد. در شهر ازمیر دانشگاه های بین المللی و چند ملیتی زیادی وجود دارد که امکان تحصیل دانشجویان ایرانیان و سایر کشورها را در شهر ازمیر ترکیه تسهیل می بخشد.

خرید خانه در ازمیر

مزایای خرید ملک در ازمیر و قیمت آن

یکی از مزایای ویژه خرید خانه در شهر ازمیر اعطای شهروندی و پاسپورت این کشور به خریداران می باشد و به این ترتیب اتباع خارجی می توانند به سادگی از این مزیت بهره مند گردید. در حال حاضر خرید خانه در ازمیر با  قیمت حداقل 250 هزار دلار امکان پذیر می باشد و به این ترتیب با صرف این هزینه هم یک سرمایه گذاری مطمئن در منطقه ای با استانداردهای بالا و همچنین شهروندی کشور ترکیه به خریدار اعطاء می گردد.

البته ذکر این نکته قابل اهمیت است که پس از خرید ملک در ازمیر و سایر نقاط ترکیه خریدار خارجی تا سه سال حق فروش ملک خود را ندارد و با وضع این قانون از سوء استفاده های احتمالی جلوگیری می شود.

خرید خانه و ملک در ازمیر

خرید خانه در ازمیر

خرید خانه در ازمیر از این جهت حائز اهمیت می باشد که بیشتر افراد خارجی به دلیل شهرت بیشتر شهرهای استانبول و آنکارا و عدم آگاهی در این شهرها مبادرت به سرمایه گذاری در حوزه ملک می کنند و همین علت باعث ازدحام جمعیت، ترافیک و بالا رفتن نرخ تورم شده است؛ این در حالیست که شهر ازمیر به عنوان یک شهر اروپایی در ترکیه که به صورت چشمگیری رو به پیشرفت است و مشکلات شهرهای استانبول و آنکارا را ندارد.

سیاست های جدید کشور ترکیه بر حمایت از سرمایه گذاری خارجی تاکید فراوان دارد و با اعطای شهروندی و پاسپورت کشور ترکیه از طریق خرید خانه در ازمیر، آنکارا، استانبول و سایر نقاط ترکیه سعی بر جذب این سرمایه ها دارد.

قیمت خرید ملک و خانه در ازمیر

” کلام آخر “

با توجه به مزایای فراوان خرید ملک و خانه در ازمیر و سایر شهرهای ترکیه شرکت های فراوانی به عنوان واسطه خرید و فروش املاک در این کشور تاسیس و از طریق تبلیغات گسترده و جذاب سعی در به دست آوردن خریدار جهت انجام معامله هستند. در این میان با توجه به سود بالا در معاملات خرید و فروش ملک و جذابیت فراوان سرمایه گذاری در این حوزه، شرکت های قلابی و غیر مجاز زیادی نیز وجود دارند که با وعده های دروغین و جذاب سعی در کلاهبرداری از اتباع خارجی را دارند. پس به این ترتیب بایستی هموطنان عزیز حتما از طریق شرکت های معتبر و خوشنام و با تحقیق کامل مبادرت به خرید خانه در ازمیر کنند و پیشنهادهای وسوسه انگیز شرکت های قلابی را به سادگی نپذیرند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

تماس با ما

جهت دریافت مشاوره حرفه ای میتوانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

 • تهران، بزرگراه جلال آل احمد، نرسیده به اشرفی اصفهانی، شرکت مشاورین سرمایه گذاری آلپ
 • شماره همراه: ۰۹۱۲۹۶۲۸۲۰۱ - (WhatsApp) ۰۰۹۰۵۳۶۹۷۸۰۹۶۳
 • [email protected]

نرخ ارز

درخواست مشاوره

املاک گروه سرمایه گذاری آلپ

پروژه دنیز استانبول (Denız ıstanbul)

 • شروع قیمت از 460,000لیر
 • 5,128لیر/مترمربع
 • تخت خواب: 4
 • حمام: 2
 • 1200 مترمربع
 • ویلایی

پروژه حیاط دایرلر (HAYAT DAIRELER)

 • شروع از 672,000لیر/مترمربع
 • تخت خواب: 4
 • حمام: 2
 • 364 مترمربع
 • آپارتمان

پروژه لیونیا استانبول

 • شروع از 260,000لیر/مترمربع
 • تخت خواب: 4
 • حمام: 2
 • 170 مترمربع
 • آپارتمان

مقایسه آگهی ها

مقایسه