صدور و اخذ و خرید مستر کارت و ویزا کارت

مشاورین آلپ شما را در امر خرید ویزا کارت و مستر کارت جهت اخذ و گرفتن و صدور آن راهنمایی خواهند کرد، شما میتوایند جهت خرید و صدور مستر کارت و ویزا کارت با کارشناسان خبره آلپ جهت اخذ کارت های بین المللی خود راهنمایی دریافت کنید و در کمترین زمان مستر کارت و ویزا کارت خود را در کمترین زمان دریافت کنید.

صدور و اخذ ویزا کارت و یا مستر کارت در ترکیه در سال های اخیر همواره مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. اگر شما نیز تاکنون قصد خرید در وب سایت های خارجی داشته اید و یا انتقال و دریافت وجه بین بانک های موجود در جهان را امتحان کرده باشید به گونه ای دریافته اید که این نوع اقدامات برای ایرانیان مشکل و در برخی از مواقع غیر ممکن است به همین دلیل بیشتر هموطنانمان ترجیح می دهند خرید مستر کارت و ویزا کارت در ترکیه را در اولویت خود قرار دهند. مشاورین سرمایه گذاری آلپ با ارائه نکات مهمی در باید و نباید های خاص برای ویزا کارت یا مستر کارت در ترکیه راهکار مطلوبی را در اختیار شما قرار می دهند. برای این منظور می توانید با داشتن یک حساب بین المللی در یکی از بانکهای ترکیه که شرایط را برای ایرانیان فراهم می سازد، می توانید اقدامات اخذ ویزا کارت در ترکیه را انجام دهید.

اخذ ویزا کارت در ترکیه و یا مستر کارت در ترکیه

مراحل خرید و اخذ ویزا کارت و یا مستر کارت در ترکیه

برای خرید ویزا کارت و مستر کارت در ترکیه نیازمند آن هستید در ابتدا یک حساب بین المللی را در یکی از بانک های مورد تایید کشور ترکیه را باز کنید مراحل افتتاح حساب بانکی شامل موارد زیر می باشد:

 1. تمامی امور دریافت کد مالیاتی
 2. خرید سیم کارت ترکیه
 3. ارائه آدرس معتبر ترکیه
 4. افتتاح حساب بانکی

پس از نهایی شدن افتتاح حساب یاد شده یک هفته بعد از آن و یا بلافاصله می توانید کارت اعتباری خود را دریافت کنید. شرایط خاصی برای افتتاح این حساب در دسترس نیست فقط کافی است اقدامات درخواستی را به صورت مرحله به مرحله در مدت زمان چندین دقیق به صورت حضوری در بانک معتبر این کشور انجام دهید.

در نظر داشته باشید که از هر بانکی که در کشور ترکیه موجود است نمی توان برای صدور ویزا کارت و مستر کارت بهره مند شد زیرا هر کدام از آنها اعتبار لازم را ندارد و البته گزینه‌ی دریافت این نوع از کارت ها را در اختیار ایرانیان قرار نداده است. این نوع از کارت های خریداری شده در بسیاری از وب سایت ها گزینه ی تراکنش ارز را در اختیار شما قرار خواهد داد و به همین دلیل گرفتار مشکلات خاصی در کسب و کار خود نخواهید بود. ناگفته نماند این کارت در همه ی ATM های جهان نیز قابل استفاده است با وجود این گونه از مزیت ها به آسانی می توانید از آنها بهره مند شوید.

مزیا اخذ و صدور ویزا کارت و مستر کارت در ترکیه

از جمله مهمترین مزیت اخذ و صدور ویزا کارت و یا مستر کارت در ترکیه در یکی از بانک های مورد تایید این کشور می توان موارد زیر را در نظر گرفت:

 1. فرصت افتتاح حساب سپرده بین‌المللی و البته دریافت سود
 2. فرصت دریافت کردیت‌کارت بین‌المللی و قابل کاربرد در همه ی دنیا
 3. فرصت مدیریت حساب اینترنتی و عدم نیاز به حضور در کشور ترکیه
 4. فرصت منتقل وجه بین‌المللی با استفاده از صرافی و البته سیستم سوئیفت
 5. فرصت اخذ ارز به صورت مستقیم و البته غیر مستقیم به نام صاحب حساب از همه ی بانک‌های بین‌المللی
 6. فرصت بهره مندی از کارت اعتباری در خرید اینترنتی از همه ی وب‌سایت‌های خارجی
 7. فرصت بهره مندی از کارت اعتباری در خرید حضوری در همه ی دنیا با استفاده از دستگاه‌های Pos
 8. فرصت اخذ ارز نقدی از همه ی دستگاه‌های ATM دنیا

بانک های ویژه ای در این کشور از جمله زراعت بانک در سال های اخیر فرصت و گزینه های سودمندی را برای اخذ مستر کارت یا ویزا کارت در ترکیه در اختیار ایرانیان قرار داده است به همین دلیل اگر قصد خرید مستر کارت یا جتی ویزا کارت لیر ترکیه را دارید می توانید اقدامات لازم را با افتتاح یک حساب بین المللی با مشاوره سرمایه گذاری آلپ آغاز کنید. برای این منظور می توانید با کارشناسان فنی ما در ارتباط باشید تا اطلاعات کامل در زمینه ی افتتاح حساب را به دست آورید. هزینه ها به طور کامل در اختیار شما قرار می گیرد. در نظر داشته باشید این نوع از کارت ها با در نظر گرفتن موقعیت جهانی کشور ترکیه و عدم بلاک شدن توسط وب سایت های مهم سبب شده است با اطمینان خاطر بیشتر از آن برای انجام تراکنش های مختلف بهره مند باشیم. صدور ویزا کارت در ترکیه یا اخذ مستر کارت در ترکیه برای شما مزیت های ویژه خواهد داشت زیرا همه ی محدودیت های یاد شده از بین خواهد رفت.

ویزا کارت در ترکیه

باید و نباید ها در مورد گرفتن و خرید مستر کارت و ویزا کارت در ترکیه

با گرفتن و البته تهیه مستر کارت در ترکیه دیگر نیازی به محدودیت های ویژه در کسب و کار خود نخواهید داشت همین امر سبب شده است که امروزه ایرانیان بسیاری طرفدار خرید و اخذ ویزا کارت در ترکیه را داشته باشند در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید . هزینه های لازم برای اخذ ویزا کارت در ترکیه و البته راهنمایی کلی در اختیار شما قرار داده می شود . البته ناگفته نماند حسابی که افتتاح شده است اگر سرمایه خوبی در آن باشد می تواند برای شما سودآور نیز باشد و با استفاده از این امر می توانید ارزش پول خود را حفظ کرده باشید. از آنجا که کشور ترکیه به دلیل رونق بسیار خوب صنعت گردشگری توانسته است در یک جایگاه ویژه ای قرار گیرد به همین دلیل اخذ ویزا کارت در ترکیه یا صدور مستر کارت در ترکیه می تواند برای همه گزینه ی خوبی در نظر گرفته شود و حتی ثبت شرکت در ترکیه را انجام بدهند.

در برخی از مواقع نیازی به معطل شدن برای اخذ ویزا کارت در ترکیه نیستید به آسانی بعد از نهایی شدن مراحل افتتاح حساب می توانید از مزیت این نوع از کارت ها بهره مند شوید.

اخذ مستر کارت در ترکیه

” کلام آخر “

در نظر داشته باشید می توانید برای خرید اقدامات اخذ ویزا کارت در ترکیه و یا اخذ مستر کارت در ترکیه را با گروه مشاورین سرمایه گذاری آلپ نهایی کنید. حضور در این کشور برای انجام دادن مراحل افتتاح حساب الزامی است و البته در مدت زمان یک تا دو روز می توانید همه ی اقدامات لازم را نهایی کنید. داشتن و اخذ ویزا کارت یا مستر کارت در ترکیه می تواند مناسب ترین گزینه برای افرادی باشد که قصد مبادله ارز بین کشوری دارند.

تماس با ما

جهت دریافت مشاوره حرفه ای میتوانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

 • تهران، بزرگراه جلال آل احمد، نرسیده به اشرفی اصفهانی، شرکت مشاورین سرمایه گذاری آلپ
 • شماره همراه: ۰۹۱۲۹۶۲۸۲۰۱ - (WhatsApp) ۰۰۹۰۵۳۶۹۷۸۰۹۶۳
 • [email protected]

نرخ ارز

درخواست مشاوره

املاک گروه سرمایه گذاری آلپ

پروژه دنیز استانبول (Denız ıstanbul)

 • شروع قیمت از 460,000لیر
 • 5,128لیر/مترمربع
 • تخت خواب: 4
 • حمام: 2
 • 1200 مترمربع
 • ویلایی

پروژه حیاط دایرلر (HAYAT DAIRELER)

 • شروع از 672,000لیر/مترمربع
 • تخت خواب: 4
 • حمام: 2
 • 364 مترمربع
 • آپارتمان

پروژه لیونیا استانبول

 • شروع از 260,000لیر/مترمربع
 • تخت خواب: 4
 • حمام: 2
 • 170 مترمربع
 • آپارتمان

مقایسه آگهی ها

مقایسه