خرید ملک و خانه و آپارتمان در آنتالیا یا آنکارا

مشاورین آلپ شما در امر خرید ملک و خانه در آنتالیا و آنکارا با قیمت مناسب راهنمایی خواهند کرد تا در شهر آنتالیا و آنکارا صاحب یک خانه و یا آپارتمان شوید، کارشناسانم آلپ با تجربه چندین ساله در زمینه خرید خانه و آپارتمان در دو شهر آنکارا و آنتالیا بهترین پیشنهادات خود را به شما عزیزان خواهند داد.

آنچه که این روزها زیاد به گوش می خورد، سرمایه ‌گذاری از طریق خرید ملک و خانه در آنتالیا یا در آنکارا زیاد شده است. معمولا ایرانیان این امکان را دارند که به مدت ۳ ماه بدون ویزا در بازه ای 90 روزه در ترکیه حضور داشته باشند. دانشجویان درحال تحصیل در این کشور نیز می توانند با کارت اقامت یک ساله، تا هنگام فارغ‌التحصیلی از دانشگاه‌های این کشور استفاده کنند و خرید خانه و آپارتمان در آنتالیا یا آنکارا را انجام بدهند.

ملک در آنتالیا

خرید ملک و خانه در آنتالیا و آنکارا

در سالهای اخیر رشد و توسعه شگرف و چشمگیر اقتصاد کشور ترکیه موجب شده است که گردشگران خارجی نه تنها برای اقامت توریستی بلکه نسبت به اقامت دائم از طریق خرید ملک و خانه در آنتالیا و آنکارا اقدام نمایند.

بسیاری از اتباع خارجی از طریق خرید آپاراتمان و خانه در آنکارا و آنتالیا یا اجاره ی ملک در این شهرها موفق به اخذ اقامت در ترکیه شده اند و اکنون در ترکیه زندگی می کنند. ترکیه سالهاست که به یکی از مقاصد تجاری و گردشگری مورد علاقه ی ایرانیان نیز تبدیل شده است و همه ساله تعداد بسیار زیادی از مردم کشورمان جهت گردش و گذران تعطیلات خود و یا برای کار و سرمایه گذاری به شهرهای بی نظیر و زیبای ترکیه سفر می کنند.

از آنجایی که قیمت خرید ملک یا خانه در آنتالیا و سایر شهرهای ترکیه بسیار ارزانتر از ایران است، بسیاری از افراد، خرید یک آپارتمان و یا خانه را در آنتالیا و سایر شهرهای لوکس ترجیح می دهند و حتی از این طریق به اخذ اقامت اقدام کرده و برای زندگی به این کشور مهاجرت می کنند. نه تنها ایرانیان بلکه مردم کشورهای دیگر حتی کشورهای اروپایی نیز در چند سال اخیر به دلیل نجومی بودن نحوه ی قیمت گذاری املاک در اروپا، به فکر مهاجرت به ترکیه و سرمایه گذاری در این کشور افتاده اند.

خرید ملک در آنکارا

 با خرید ملک و خانه در آنتالیا و در آنکارا سرمایه گذاری کنید

مشاورین سرمایه گذاری آلپ معتقد هستند در برخی از شهرهای معروف ترکیه مانند آنکارا و آنتالیا، سرمایه گذاری های کلانی در پروژه های ساختمانی و مجتمع های بزرگ تجاری و هتل های لوکس صورت گرفته است که به سرعت در حال رشد و پیشرفت بوده و به طور کلی چهره ی شهرها را عوض کرده اند و بدون شک عمده دلیل موفقیت در بخش ساخت و ساز، ارزان بودن ملک در ترکیه می باشد، که سبب شده است بسیاری از گردشگران خارجی پس از اطلاع از این وضعیت به سرمایه گذاری در این زمینه مشتاق و ترغیب شوند.

دلیل دیگر موفق بودن سرمایه گذاری در بخش خرید ملک و آپارتمان در انتالیا یا آنکارا و ساخت و ساز در کشور ترکیه را بحث اقامت در این کشور دانست، چرا که برای دارندگان اجاره نامه ی رسمی از صاحب خانه و یا در صورت خرید املاک، داشتن سند ملک به نام خود شخص، می تواند دلیلی بر استفاده از مزایای اخذ اقامت ترکیه باشد. دولت ترکیه نیز از این علاقه ی مشتریان به نفع کشور خود استفاده کرده و با دادن اقامت به افرادی که به اجاره یا خرید خانه و آپارتمان نقلی در آنتالیا یا در آنکارا و دیگر شهرهای ترکیه اقدام نموده اند، موجب رونق و پیشرفت روز افزون بخش املاک و ساخت و ساز در کشور خود شده است.

خرید آپراتمان و خانه در آنتالیا و آنکارا

قیمت ملک و آپارتمان در آنتالیا و در آنکارا چقدر است؟

شاید باورکردنی نباشد اما لازم است بگوئیم گرانترین قیمت آپارتمان ها و خانه های در آنتالیا هست، در حد مناطق متوسط تهران و کلانشهرهای مشهد، تبریز، اصفهان و شیراز هستند!! آنتالیا با جمعیتی غالب بر ۱۴ میلیون و در واقع ۵/۱ برابر جمعیت کلانشهر تهران، امروزه به دلیل مقاصد گردشگری، توریستی و بازرگانی به یکی از شهرهای لوکس و گران دنیا تبدیل شده است و در لیست Global property Guide رتبه ی ۳۹ از ۹۴ شهر دنیا را به خود اختصاص داده است.

با این وجود هنوز هم قیمت خرید ملک و آپارتمان در آنتالیا و آنکارا، پائینتر از تهران است، قیمت هر متر مربع آپارتمان حدود ۸۱۳۷ لیر، تقریبا ۱۳ میلیون تومان است، در حالی که در محله های بالاشهر تهران مانند محله ی ایران زمین در شهرک غرب، قیمت هر متر آپارتمان چیزی حدود ۳۰-۲۰ میلیون تومان می باشد.

قیمت خرید ملک و خانه و آپارتمان در آنتالیا و آنکارا

” کلام آخر “

شاید بزرگترین دلیل گرانی ملک در ایران، اوضاع اقتصادی کشور و هجوم مردم برای خرید ملک، طلا و دلار باشد، که دلالان خرید و فروش ملک نیز از این موقعیت سو استفاده کرده و قیمت ها را هر روز بالاتر می برند، بنا به آنچه گفته شد، سرمایه گذاری در ترکیه با خرید ملک و خانه در آنتالیا و یا در آنکارا و سایر شهرهای این کشور می تواند بسیار به صرفه تر از معادل آن در ایران باشد.

تماس با ما

جهت دریافت مشاوره حرفه ای میتوانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

 • تهران، بزرگراه جلال آل احمد، نرسیده به اشرفی اصفهانی، شرکت مشاورین سرمایه گذاری آلپ
 • شماره همراه: ۰۹۱۲۹۶۲۸۲۰۱ - (WhatsApp) ۰۰۹۰۵۳۶۹۷۸۰۹۶۳
 • [email protected]

نرخ ارز

درخواست مشاوره

املاک گروه سرمایه گذاری آلپ

پروژه دنیز استانبول (Denız ıstanbul)

 • شروع قیمت از 460,000لیر
 • 5,128لیر/مترمربع
 • تخت خواب: 4
 • حمام: 2
 • 1200 مترمربع
 • ویلایی

پروژه حیاط دایرلر (HAYAT DAIRELER)

 • شروع از 672,000لیر/مترمربع
 • تخت خواب: 4
 • حمام: 2
 • 364 مترمربع
 • آپارتمان

پروژه لیونیا استانبول

 • شروع از 260,000لیر/مترمربع
 • تخت خواب: 4
 • حمام: 2
 • 170 مترمربع
 • آپارتمان

مقایسه آگهی ها

مقایسه