خرید ملک و خانه در ترکیه با کمترین قیمت

مشاورین آلپ شما را در امر خرید ملک در ترکیه و اپارتمان با کمترین قیمت، شما را در ترکیه صاحب خانه خواهند کرد، شما می‌توایند از مشاوران آلپ جهت خرید ملک و یا خانه در ترکیه مشاوره های لازم را دریافت کنید. ما این تضمین را می‌دهیدم که با کمترین قیمت و یا هزینه در ترکیه صاحب خانه یا آپارتمان شوید. می‌توانید برای خرید ملک به ما اعتماد کنید چرا که ما تجربه چندین با اشراف کامل در این موضوع در کنار شما هستیم.

خرید ملک و املاک در ترکیه همواره یکی از مناسب ترین روش های سرمایه گذاری در کشور ترکیه توسط ما ایرانیان می باشد. ثبات و رشد اقتصاد ترکیه باعث شده است که خرید خانه و اپارتمان در ترکیه حساسیت خاص خودش را داشته باشد. تیم مشاورین سرمایه گذاری آلپ این موضوع را در مشاوره به مشتریان خودش می گوید که مبادلات و فروش املاک در ترکیه با توجه به حجم بالای تقاضا و سود‌آوری آن محل سوء استفاده و کلاهبرداری‌های بسیاری نیز بوده است و ما به همین دلیل به شما همیشه پیشنهاد می‎‌کنیم که این موضوع مهم را به شرکت‌های مطمئن در این زمینه بسپارید.

خرید ملک در ترکیه

خرید ملک و خانه در ترکیه

کشور ترکیه، از همه لحاظ پتانسیل بالایی برخوردار هست. طبق آخرین آمار به دست آمده سالیانه بیش از 40 میلیون توریست به قصد گردشگری روانه کشور ترکیه می شوند و برای مدتی در آن جا سپری می کنند. مطمئنا اگر شما نگاهی به چشم انداز با نمودار پیشرفتی به آینده خودتان داشته باشید، خرید خانه در ترکیه می تواند برای شما سودآوری خوبی داشته باشد. سرمایه گذاری و خرید املاک می‌تواند زمینه ساز اخذ پاسپورت و اقامت در کشور ترکیه باشد.

اقامت و کار در این کشور و مهاجرت به همراه همه اعضای خانواده در ترکیه نیازمند سرمایه‌گذاری هوشمندانه است به همین دلیل نیاز خواهید داشت که برنامه ریزی مناسبی برای این کار داشته باشید و پیش از تصمیم ‌گیری، از راهنمایی‌های مشاوران حرفه‌ای آلپ استفاده کنید تا بهترین انتخاب پیش پای شما قرار گیرد و یا اگر شما نیز قصد دارید اقدام به خرید ویلا در ترکیه داشته باشید می توانید این فرصت طلایی را از دست نداده و با اخذ مشاوره لازم از همکاران ما، یکی از بهترین و بی نظیرترین خرید املاک را در این کشور تجربه کنید.

زندگی رویایی با خرید ملک و خانه در ترکیه داشته باشید

بدون شک خرید مسکن یا خانه در ترکیه یکی از بهترین انتخاب‌هاست. خرید املاک در ترکیه با حداقل هزینه و قیمتی از 250 هزار دلار به بالا می‎تواند بهترین راهکار در زمینه خرید خانه و اپارتمان در ترکیه برای شما باشد. کشور ترکیه با اقتصادی رو به پیشرفت و موقعیت جغرافیایی منحصر به فرد از نظر گردشگری، دارای مزایای مهمی می باشد و همچون شاهراهی میان خاورمیانه و اروپا است. مزایای خرید مسکن یا حتی اجاره خانه در ترکیه باعث شده است که این روزها بخش بزرگی از بازار فروش ملک در این شهر به ایرانیان تعلق داشته باشد. تمامی این مزایا زمانی برای شما سودمند است که اقدام به این کار می کنند.

خرید خانه و آپارتمان در ترکیه

برای خرید و فروش ملک و املاک در ترکیه با هزینه و قیمت مناسب نیاز است که از مشاورین و کارشناسان مجرب و با سابقه از شرکت‌های معتبر استفاده کنید. لازم به ذکر هست که شرکت‌هایی که از نظر قانونی همیشه اقدام به خدمات رسانی می کنند همیشه از نظر سابقه کار نیز کارنامه درخشانی دارند. نا گفته نماند که برای خرید خانه یا آپارتمان در ترکیه آنچه به عنوان سند ملکی در کشور ترکیه شناخته می‌شود را تاپو می گویند.

در صورتی که اقدام به خرید ملک در ترکیه می کنید، برای اینکه سند رسمی و قانونی مالکیت خود را بر ملک یا خانه داشته باشید می‌بایست سند تاپو را در اختیار داشته باشید. این سند برای زمین‌هایی که ملک در آن ساخته نشده باشد به رنگ آبی خواهد بود و برای زمین‌هایی که ساخته شده ( ویلایی، آپارتمانی و یا املاک تجاری) رنگ قرمز خواهد داشت. اگر به عنوان شهروند خارجی تجربه اقدام به خرید ملک در ترکیه را تجربه کرده باشید می‌دانید که حدود 1 تا 7 روز ثبت سند طول خواهد کشید.

شرایط خرید خانه در ترکیه

مشاورین آلپ این موضوع را همیشه به مشتریان خودشان در مشاوره های حضوری یا تلفنی می گویند و تاکید اساسی بر این موضوع می کنند که برای خرید خانه در ترکیه با حجم بالا همیشه محدودیت‌هایی وجود دارد که تیم کارشناسان ما این محدودیت‌ها را با ذکر یک مثال برای شما شفاف سازی می کند.

به طور مثال فرض کنید که می خواهید اقدام به خرید زمین یا مسکن در ترکیه را دارید و میخواهید در یک شهرستان کوچک با مساحتی که بیش از 10 درصد این کار را انجام بدهید و پس از مشاوره یا تحقیق تازه می فهمید که نمی توانید خرید ملک  داشته باشید، و به طور کلی باید بدانید که امکان خرید ملک بیش از 30 هکتار اراضی در این کشور مجاز نمی باشد. لازم به ذکر است که امروزه بسیاری از وب سایت ها به دنبال کلاهبرداری و اخذ کل سرمایه افراد هستند و با دادن وعده های دروغین اهداف خیلی را با شکست مواجه می کنند.

به همین جهت توصیه می شود که از شرکت مشاورین سرمایه گذاری معتبر در این مورد مشاوره های لازم را انجام بدهید. همچنین اقتصاد بسیار قدرتمند این کشور سبب شده است که ترکیه به یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری به شمار بیاید و همین امر سبب شده تا بسیاری از سرمایه گذاران به دنبال خرید خانه و اپارتمان با قیمت مناسب در ترکیه باشند تا از این طریق بتوانند مراحل اقامت از طریق خرید ملک نیز در این کشور مهیا هست.

بازار املاک در ترکیه مقصدی جذاب برای عموم سرمایه‌گذاران ایرانی و حتی دیگر کشورها شده است زیرا از طریق خرید خانه یا ویلا در ترکیه می‌توانید کارهای اقامت خودتان را جلو ببرید و هم سرمایه گذاری هوشمندانه‌ای انجام بدهید و علاوه بر این‌ها در صورت مهاجرت اول خیلی راحت تر می توانید اقدامات اخذ شهروندی در ترکیه فراهم کنید.

در هنگامی که شما قصد خرید زمین در ترکیه را دارید باید توجه داشته باشید که پس از خرید زمین حداقل دو سال فرصت دارید تا ساخت و ساز را آغاز کنید و اگر این مدت سپری بشود، امکان دارد که برای شما مشکلاتی را به وجود بیاورد و یا اینکه اقامت دائم در کشور ترکیه شما را باطل بشود. ناگفته نماند اگر شما قصد ساخت و ساز ملک در ترکیه از طریق زمین را دارید، حتما یک Plan و یا به اصطلاح نقشه ای برای آن ایجاد کنید تا تمامی کارها، طبق روال اداری خود پیش برود. اگر دوست ندارید که کار ساخت و ساز را انجام بدهید و می خواهید در کمترین زمان ممکن، اقامت بگیرید، می توانید که یک آپارتمان و یا خانه را در ترکیه را خریداری کنید.

قیمت و هزینه خرید ملک در ترکیه

خرید به صورت اقساطی یا اجاره ای در ترکیه

کشور ترکیه یکی از دیدنی ترین و زیباترین کشورهای جهان می باشد، که با داشتن شرایط آب و هوایی بسیار بی نظیر خود یکی از بهترین کشورها برای زندگی و گذراندن تعطیلات سال می باشد. برای افرادی که توانایی مالی پرداخت هزینه و قیمت ملک در ترکیه را به صورت یکجا ندارند، گزینه خرید ملک اقساطی یا اجاره ای در ترکیه بهترین پیشنهاد می باشد.

این پیشنهاد به خیلی از مشتریانمان این امکان را فراهم می سازد که با شاید با حداقل پرداخت هزینه ملک در ترکیه، صاحب خانه بشوند و با پرداخت اقساطی در هزینه خانه و اتمام اقساط صاحب ملک و زمین در ترکیه بشوید. یکی از تجربه های مهم ما در خرید ملک در ترکیه این هست که خیلی از مشتریانمان با توجه به کاهش ارزش ریالی، بسیاری نگران هستند که پس انداز خودشان و یا سرمایه خودشان را از دست بدهند و یا بی ارزش بشود، ما به شما این امید را می دهیم که اصلا نگران نباشید و مطمئنا بهترین سرمایه گذاری را شما می توانید در ترکیه انجام بدهید.

به طور کلی خرید خانه اقساطی در ترکیه به شما این فرصت را خواهد داد که حتی با سرمایه‌های اندک نیز بتوانید خانه مورد نظر خود را خریداری کنید. تیم مشاورین سرمایه گذاری آلپ با توجه به تجربه از سوالات مشتریان و مخاطبین همیشه دو پیشنهاد را می دهد که شما می توانید در اولین اقدام برای خرید خانه یا مسکن در ترکیه می توانید که از شرکت‌های سازنده یا پیمانکار در ساخت ملک در ترکیه به صورت اقساطی کنید و یا در دومین اقدام برای خرید زمین یا آپارتمان از وام بانکی استفاده کنید و قسط آن‌ را پرداخت کنید. لازم به ذکر هست که در صورتی که هزینه‌های ملک در شهرهای بزرگ و گران‌تر مانند استانبول را نداشتید، می‌توانید نگاهی به شهرهای اطراف و کوچک بیندازید. واحدهای شیک و زیبایی در شهرهای کوچک ساخته می‌شود و به فروش می‌رسد که می‌توان با سرمایه‌های اندک نیز نسبت به خرید آن‌ها اقدام کرد.

هزینه و قیمت خرید خانه و اپارتمان در ترکیه

قیمت و هزینه خرید اپارتمان در ترکیه

شهرهای مختلف ترکیه تسهیلاتی مناسب برای خریداران املاک دارد. همچنین، حق شهروندی که مربوط به خرید ملک با حداقل 250 هزار دلار هست را دارا می باشد. همه این موارد نیز می‌تواند دلایلی باشد که هجوم سرمایه گذاران ایرانی برای پرداخت هزینه برای ملک را توجیه کند. هزینه خرید خانه و ویلا در ترکیه یکی از اساسی ترین موضوعات در این موضوع می باشد، که در این خصوص می توان گفت، هزینه های مربوطه به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد، که از مهمترین عوامل دخیل در هزینه خرید املاک در ترکیه می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 1. منطقه ای که قصد خرید ویلا یا ملک را دارید.
 2. متراژ و مساحت خانه یا املاکی که می خواهید خریداری کنید.
 3. زمان خرید مسکن یا زمین در ترکیه
 4. امکانات و خدمات موجود در آپارتمان یا ویلا
 5. امکانات اطراف خانه یا ملک

 

” کلام آخر “

شما می توانید برای استعلام و دریافت قیمت و یا هزینه خرید ملک در ترکیه، بهترین راهنمایی و مشاوره را از با تجربه ترین کارشناسان سرمایه گذاری آلپ به دست آورده، و سپس اقدام به خرید زمین و یا املاک داشته باشید. یکی از بهترین و مناسب ترین شهرهای ترکیه، آنتالیا می باشد که با داشتن ویلا و خانه های روی به دریا و مناظر فوق العاده ی خود توانسته توجه بسیاری از افراد به سوی خود جذب کند.

تماس با ما

جهت دریافت مشاوره حرفه ای میتوانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

 • تهران، بزرگراه جلال آل احمد، نرسیده به اشرفی اصفهانی، شرکت مشاورین سرمایه گذاری آلپ
 • شماره همراه: ۰۹۱۲۹۶۲۸۲۰۱ - (WhatsApp) ۰۰۹۰۵۳۶۹۷۸۰۹۶۳
 • [email protected]

نرخ ارز

درخواست مشاوره

املاک گروه سرمایه گذاری آلپ

پروژه دنیز استانبول (Denız ıstanbul)

 • شروع قیمت از 460,000لیر
 • 5,128لیر/مترمربع
 • تخت خواب: 4
 • حمام: 2
 • 1200 مترمربع
 • ویلایی

پروژه حیاط دایرلر (HAYAT DAIRELER)

 • شروع از 672,000لیر/مترمربع
 • تخت خواب: 4
 • حمام: 2
 • 364 مترمربع
 • آپارتمان

پروژه لیونیا استانبول

 • شروع از 260,000لیر/مترمربع
 • تخت خواب: 4
 • حمام: 2
 • 170 مترمربع
 • آپارتمان

مقایسه آگهی ها

مقایسه