خرید ملک و خانه ویلایی در استانبول با قیمت مناسب

مشاوران آلپ شما را در امر خرید ملک و خانه ویلایی در استانبول با قیمت و هزینه مناسب راهنمایی خواهند کرد، جهت خرید خانه و آپارتمان و یا حتی ویلا نقلی در شهر زیبای استانبول می‌توانید از تجربه چندین ساله کارشناسان آلپ جهت خانه دار شدن در استانبول حساب ویژه ای کنید.

خرید ملک و ویلا در استانبول ترکیه در سالهای اخیر سرمایه گذاران داخلی و خارجی بسیاری را به این شهر کشانده است. این کشور نه تنها از تاریخ غنی ، باستانی با میراث فرهنگی چشمگیر و جذاب برخوردار است، بلکه سرمایه گذاران املاک با توجه به آب و هوای زیبا ، سواحل خیره کننده ، آبهای رنگارنگ و مکانهای تجملاتی این کشور جذب می شوند. به خصوص مکانهای پرطرفدار شامل استانبول، بدروم و فتحیه ، مناطقی که آپارتمان ها و ویلاهای مدرن دارند خریداران املاک را به خود جذب کرده است. خرید ملک و آپارتمان در استانبول بسیار راحت تر از بسیاری از کشورهای اروپایی است ، زیرا چرخه ی سریع خرید و فروش آن چشم اندازی جالب برای سرمایه گذاران در سراسر جهان است.

خرید ملک در استانبول

خرید ملک و آپارتمان در استانبول چه شرایطی دارد؟

افراد دارای تابعیت خارجی می توانند هر نوع ملک (خانه ، محل کار ، زمین ، مزرعه) را در محدودیت های قانونی خریداری کنند.

محدودیت های قانونی برای اتباع خارجی برای خرید ملک و  خانه در استانبول به صورت زیر است:

افراد دارای تابعیت خارجی می توانند حداکثر 30 هکتار از املاک را در ترکیه بخرند و می توانند در صورت حق تصرف محدود کنند.

براساس آیین نامه جدید قانون افراد خارجی و حمایت های بین المللی ، افراد خارجی که در استانبول اقدام به خرید املاک و مستغلات می کنند ، حداکثر اجازه اقامت یک سال را دارند. اجازه اقامت در این کشور اصلی ترین دلیل خریداران خارجی است که قصد خرید ملک در استانبول را دارند. خرید خانه ویلایی در استانبول می تواند یک سرمایه گذاری استثنایی خوبی باشد.

 

خرید ملک و خانه در استانبول به چه صورت است؟

افراد خارجی ممکن است آپارتمان و املاک را در ترکیه به نام خود بخرند به شرط آنکه املاک در شهرها واقع باشند،نه در دهکده ها و یا مناطق روستایی. ویلا و خانه خریداری شده باید در محدوده یک شهرداری یا بخشداری قرار داشته باشد. ملک یا خانه خریداری شده نیز باید در خارج از مناطق نظامی قرار داشته باشد.

خرید خانه در استانبول

مراحل خرید خانه ویلایی و آپارتمان در استانبول

به طور کلی فرایند خرید خانه و ملک ویلایی در استانبول مانند سایر شهر های کشور ترکیه دارای یک سری مراحل کلی می‌باشد که در ادامه به شما خواهیم گفت که چگونه در استانلول ترکیه صاحب یک خانه نقلی شوید، مراحل آن به این شرح است:

مرحله‌ی اول خرید ملک در استانبول

اگر خواهان خرید ملک و خانه در استانبول هستید، برای شروع باید ملکی را که می خواهید خریداری کنید پیدا کنید. برای سرمایه گذاران بین المللی ، استانبول یک مکان مستقل است، به ویژه آنهایی که در خاورمیانه به سر می برند. خریداران بیشتر تمایل دارند مناطق ساحلی کشور را در دریای اژه یا مدیترانه جستجو کنند.

مرحله دوم خرید خانه در استانبول

هنگامی که خانه ی رویایی خود را پیدا کردید ، بنگاه های املاک جزئیات قرارداد و شرایط خرید و توافق نامه ای را با شما منعقد خواهند کرد. در دومین مرحله از خرید خانه در استانبول، در این قرارداد تاریخ دار توافق می کنید مبلغ را بپردازید و شرایط پرداخت قید می شود. یک مترجم حقوقی که توسط دفاتر اسناد رسمی دولت منصوب شده باشد برای مدت زمانی که این فرآیند در حال انجام است تا شما همه چیز را کاملاً درک کنید حضور دارد.

مرحله سوم خرید آپارتمان در استانبول

مترجم حقوقی گذرنامه (های) خریدار را برای ترجمه به دفتر اسناد رسمی می برد. این کار برای بررسی های امنیتی و موقعیت مکانی لازم است. ترجمه حداکثر نیم ساعت طول می کشد، پس از آن گذرنامه (ها) به خریدار بازگردانده می شوند.

خرید آپارتمان در استانبول

مرحله چهارم خرید ملک و آپارتمان در استانبول

در چهارمین مرحله از خرید ملک و آپارتمان در استانبول مشاوران بنگاه املاک و خریدار، قرارداد را نزد یک وکیل دادگستری محلی می برند. وکالت شما مسئولیت نظارت بر برنامه های مربوط به تاپو یا سند ملک و پروانه سکونت و همچنین نظارت روی قراردادها را شامل می شود. پروانه سکونت یک گذرنامه برای املاک و مستغلات و خانه شما است که اطلاعاتی در مورد املاک شما مانند تعداد طبقات و زیرساخت های داخلی در اختیار شما قرار می دهد.

تاپو یک سند رسمی است که مالکیت املاک را نشان می دهد. این سند شامل عکس مالک و یک تمبر و امضای رسمی است. مهم است که با اطمینان از این که نام موجود در سند با فروشندگان مطابقت دارد، صحت و سقم را بررسی کنید. وکالت شما همه این موارد را برای شما بررسی می کند و همچنین اطمینان حاصل می کند که سند با هیچ بدهی همراه نیست و با املاک مورد نظر مطابقت دارد.

سپس همه طرفین قراردادی را که توسط بنگاه املاک منعقد شده است ، امضا می کنند که توسط وکیل مدافع، مترجم قانونی و یک شاهد دیگر امضا می شود.

مرحله پنجم خرید خانه نقلی در استانبول

پس از اتمام قرارداد، شما برای تأمین امنیت ملک خود را ملزم به گذاشتن سپرده می کنید (حداقل واریز مبلغ پذیرش پذیرفته شده 1000 GBP یا معادل آن است). میزان این سپرده طبق 2% ملک خریداری شده است.

مرحله ششم خرید خانه و ویلا شیک در استانبول

پس از اتمام تمام مستندات دیگر، مانده حساب دارایی خود را پرداخت می کنید و وکالت خود را نسبت به اعمال مال امضا می کنید. برای به دست آوردن عنوا یک ملک یا انتقال سند، باید درخواستی به اداره ثبت محلی اراضی که در آن ملک واقع شده است، ارائه شود. پس از انجام جستجوها و بررسی های لازم برای موارد فوق الذکر، انتقال عنوان توسط اداره ثبت زمین انجام می شود. در ترکیه از نظر قانونی اجباری است که هر دو طرف (فروشنده و خریدار) در هنگام ثبت نام در ثبت نام ملک حضور داشته باشند، مدارک مربوط به انتقال قیمت خرید کامل به دفتر ثبت اراضی ترکیه باید ارائه شود.

مرحله هفتم خرید آپارتمان مناسب در استانبول

در هفتمین مرحله از خرید مبک و خانه ویلایی در استانبول تمام مالیات و عوارض پرداخت می شود. شما باید هزینه خرید ملک و ویلا در ترکیه را بپردازید که 3٪ از ارزش ملک شما را شامل می شود.همچنین باید مالیات خرید (وظیفه تمبر) را بپردازید که 3٪ از ارزش ارزیابی شده ملک شما است. ارزش ارزیابی شده معمولاً حدود 60٪ قیمت خرید است ، بنابراین مالیات خرید شما 3٪ 60٪ از ارزش دارایی شما خواهد بود. این مالیات به شهرداری محلی (شورا) می رود.

مرحله هشتم آپارتمان و ملک در استانبول

به عنوان یک مالک جدید ، پس از اتمام مراحل خرید ، تاپو یا همان سند ملک را دریافت خواهید کرد. شما نیاز به ثبت نام در اداره امور مالیاتی محلی دارید و یک حساب بانکی در ترکیه باز کنید که به منظور ثبت ملک در ترکیه اجباری است. برای باز کردن یک حساب بانکی ترکیه و همچنین کپی اصلی گذرنامه خود ، باید در کشور محل اقامت خود نیز فرم دیگری از شناسایی را با آدرس خانه خود تهیه کنید. این می تواند به صورت مجوز رانندگی، هرگونه قبض ابزار (برق ، آب ، گاز ، و غیره) یا لایحه مالیات شورا باشد. پس از افتتاح حساب بانکی ، یک شماره مالیات اختصاصی به شما داده می شود و باید این مسئله را که اکنون مالک آن ملک هستید را در شهرداری محلی ثبت کنید.

هزینه و قیمت های اتصال ، مالیات و بیمه جهت خرید املاک در استانبول

وقتی کلیدهای ملک تفریحی و مسکونی خود را دریافت کردید شما باید هزینه ارتباطات را برای سرویس هایی مانند برق ، گاز و آب پرداخت کنید. همچنین از شما خواسته می شود ملک خود را بیمه زلزله کنید. مالیات املاک سالانه توسط شهرداری ها (معادل مالیات شورا) با نرخ 0.3٪ برای زمین و 0.1٪ برای یک خانه جمع آوری می شود. هزینه ها بسته به شهرداری شما می تواند کمی متفاوت باشد و در شهرهای بزرگ این رقم دو برابر است. همه دارایی ها برای اهداف مالیاتی هر ساله در معرض تجدید ارزیابی قرار می گیرند.

خرید ویلا نقلی و آپارتمان در استانبول

” کلام آخر “

بیشتر مردم تمایل به خرید ملک و خانه ویلایی در استانبول دارند و کیفیت خانه های جدید در دهه گذشته به طرز چشمگیری بهبود یافته است. آپارتمان ها و ویلاهای جدید با سبک طراحی مدرن ترو با قیمت و هزینه مناسب در دسترس هستند که برخی از آنها دارای فضای بیرون زیبا و استخرهای شنا هستند. هر نوع ملک یا مکانی که به دنبال آن هستید در ترکیه وجود دارد.

تماس با ما

جهت دریافت مشاوره حرفه ای میتوانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

 • تهران، بزرگراه جلال آل احمد، نرسیده به اشرفی اصفهانی، شرکت مشاورین سرمایه گذاری آلپ
 • شماره همراه: ۰۹۱۲۹۶۲۸۲۰۱ - (WhatsApp) ۰۰۹۰۵۳۶۹۷۸۰۹۶۳
 • [email protected]

نرخ ارز

درخواست مشاوره

املاک گروه سرمایه گذاری آلپ

پروژه دنیز استانبول (Denız ıstanbul)

 • شروع قیمت از 460,000لیر
 • 5,128لیر/مترمربع
 • تخت خواب: 4
 • حمام: 2
 • 1200 مترمربع
 • ویلایی

پروژه حیاط دایرلر (HAYAT DAIRELER)

 • شروع از 672,000لیر/مترمربع
 • تخت خواب: 4
 • حمام: 2
 • 364 مترمربع
 • آپارتمان

پروژه لیونیا استانبول

 • شروع از 260,000لیر/مترمربع
 • تخت خواب: 4
 • حمام: 2
 • 170 مترمربع
 • آپارتمان

مقایسه آگهی ها

مقایسه