اسنیورت بهترین منطقه فروش املاک و مستغلات در استانبول

استانبول در لیست پرفروش ترین شهرهای املاک و مستغلات ترکیه قرار دارد و منطقه اسنیورت در بالای فروش آپارتمان های شهر در استانبول است ، بنابراین داشتن یک آپارتمان جدید با قیمت مناسب در استانبول به معنای به دست آوردن فرصت سودآور برای سرمایه گذاری و زندگی کردن است. !

اسنیورت در استانبول

از آنجا که بخش املاک در استانبول به طور فزاینده ای در حال رشد است ، این امر خریدار را به دنبال آپارتمان های ارزان قیمت یا ارزان قیمت به سمت اسنیورت، که به خصوص در میان مردم عرب شناخته شده است ، هدایت می کند و پس از افزایش قیمت ها تبدیل به یک جاذبه اصلی برای سرمایه گذاری داخلی و خارجی شده است. به دلیل موقعیت نزدیک آن به خط متروبوس، که باعث افزایش سود سرمایه گذاری در آن شده و زمان را برای سرمایه گذاری در این منطقه مهم مناسب می کند.

ساکنان و محل سکونت در اسنیورت:

اسنیورت واقع در سمت اروپایی استانبول ، شرق منطقه آوجیلار ، متصل به باشاک شهیر، آرناووت کوی، ، سپس به بزرگراه تم و از طرف مقابل به منطقه بیلیکدوزو و بزرگراه ای بش، که نزدیک به جاده د 100 است و همچنین نزدیک است به فرودگاه آتاتورک.

بسیاری از خانواده های سوری ، مصری ، لیبیایی ، یمنی و عراقی ، به دلیل قیمت خوب آن در مقایسه با سایر مناطق استانبول ، به دنبال زندگی در آنجا هستند ، این یک فرصت برای داشتن یک آپارتمان لوکس با قیمت قابل قبول به متقاضیان آپارتمان برای فروش در استانبول ، به ویژه در طول توسعه معماری.

اسن یورت یک جامعه بزرگ عربی را تشکیل می دهد که احساس بیگانگی در اقامت ترکیه یا نیاز به یادگیری ترکی را از بین می برد.

این منطقه از نظر جمعیت در بین استانبول دارای ششمین رتبه است که حدود 795.010 نفر در منطقه رو به رشد ساکن هستند و تقریباً به 4800 هکتار وسعت رسیده است.

اسن یورت منطقه در نزدیكی آوجیلار كه محل مناسبی برای كارگران ساكن در آنجا یا گردشگرانی است كه بدون پرداخت هزینه های هنگفت از مناظر طبیعی لذت می برند.

امکانات و خدمات در اسنیورت:

اخیراً امکانات و خدمات منطقه به طور چشمگیری بهبود یافته است ، از جمله مجموعه های مدرن مجهز به امکانات لوکس و راحتی.

آپارتمانهای مختلفی از یک خواب ، دو خواب ، سه خواب و یا دفتر کار وجود دارد که باعث می شود دانشجویانی که در دانشگاههای اطراف تحصیل می کنند تمایل به زندگی در اسنیورت در مجاورت بسیاری از دانشگاهها مانند دانشگاه استانبول ، دانشگاه اسنیورت و دانشگاه فاتیح را داشته باشند.

چهار مرکز فرهنگی ، بسیاری از پارکهای جذاب و بزرگ و همچنین بهترین دانشگاهها و بسیاری از مدارس و بیمارستانها مانند بیمارستان دولتی ، بیمارستان میدی هاوس ، و اسن گان ومدیا پلاس تعداد زیادی از مراکز بهداشتی از جمله مراکز عربی در این شهر وجود دارد. علاوه بر داروخانه عربستانی در کنار بیمارستان دولتی.

اسن یورت چشم انداز شگفت انگیزی از کوچوک چکمجه دارد و از بسیاری از ساحل های جذاب چشم پوشی می کند ، همچنین در کنارآکوا دلفین استانبول از متمایزترین جاذبه های گردشگری ، مکانی ایده آل برای شنا و سرگرمی هاست.

این مرکز شامل مهمترین مراکز خرید و مراکز خرید مانند توریم و مرکز خریدپارک مارمارامی باشد.اسن یورت به نمایشگاه تویاپ واقع در بیلیک دوزو مرکز نمایشگاه و کنفرانس بین المللی در استانبول نزدیک است که قیمت املاک نزدیک آن در حال افزایش است.

اسنیورت در استانبول

تیم مشاورین آلپ لیستی از مهمترین پروژه های منطقه را تهیه کرده است که می توانید آنها را در اینجا ببینید:

هم اکنون توسط متخصصان املاک و مستغلات سرمایه گذاری آلپ در استانبول ترکیه املاک خریداری کنید ،اجازه دهید به شما کمک کنیم آپارتمان های فروشی در استانبول و آپارتمان های اقساطی در استانبول را با قیمت های ویژه پیدا کنید ، ویلا و خانه های لوکس برای فروش در بسفر استانبول را مشاهده کنید و تابعیت ترکیه را دریافت کنید با سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در دو ماه ، کار با کارشناسان مشاور املاک چندین مزیت و سود برای سرمایه گذاری در استانبول برای شما فراهم می کند ، همچنین می توانید هتل آپارتمان های برای فروش در استانبول در سمت اروپا ، آپارتمان های ارزان برای فروش در استانبول ترکیه و موارد دیگر را پیدا کنید در مورد بهترین قیمت املاک در ترکیه ، قبل از شروع فرصت سرمایه گذاری بعدی خود در استانبول و جستجوی املاک و مستغلات در استانبول یا خانه های فروشی در ترکیه ، مزایای کار با گروه مشاورین سرمایه گذاری آلپ را در نظر بگیرید ، که به طور قطع ارزش نتایج شما را افزایش می دهد .

آینده اسنیورت:

همه این ویژگی ها باعث شده است که اسنیورت برای سرمایه گذاران املاک و مستغلات جذاب شود ، با قیمت پایین همراه با افزایش عرضه ، که به سرمایه گذاران داخلی و خارجی یک منطقه فعال برای سرمایه گذاری اعطا می کند ، زیرا رشد قیمت املاک وسرمایه گذاری منطقه را تجربه خواهند کرد ، همراه با شروع اتصال خط جدید مترو آن که املاک و مستغلات اسنیورت را به بقیه استانبول ، تبلیغ می کند.

همزمان با توسعه پروژه های املاک و مستغلات اسنیورت، دولت ترکیه طرح های حمل و نقل جدید و خدمات بیشتری را آغاز می کند که هر روز فرصت های تجاری را افزایش می دهد ، آینده نوید یک پیشرفت جدید در همه سطوح را می دهد.

فاصله اسنیورت از مترو مرکزی تأثیری در رشد داخلی آن نداشت و موقعیت آن در مناطق حیاتی آوجیلار وبیلیکدوزو به رشد آن کمک کرد و بازاریابی برای فروش آپارتمان در این منطقه حتی افزایش یافت و آن را به پرفروش ترین منطقه املاک و مستغلات در شهر استانبول تبدیل کرد.

همکاری با کارشناسان املاک و مستغلات استانبول

هنگام خرید املاک و مستغلات در ترکیه ، همیشه توصیه می شود از متخصصان بازار ملک و خانه در استانبول مشاوره بگیرید. به عنوان مشاور شما ، املاک و مستغلات برای مراقبت از املاک خود در استانبول همیشه با توجه به بهترین منافع خود عمل خواهند کرد ، در حالی که شما در استانبول اقدام به خرید املاک و مستغلات جدید می کنید ، ما برای اطمینان از هر مرحله در کنار شما خواهیم بود همه چیز در مسیر ، و اطمینان حاصل شود که شما از انجام هر معامله ای برای گرفتن بهترین معامله برای آپارتمانهای فروشی در استانبول راضی هستید.

اگر شما آماده اید که با مشاوره حرفه ای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ترکیه را دنبال کنید ، اکنون با تیم ما تماس بگیرید ، ما به شما کمک خواهیم کرد تا اهداف خود را به راحتی انجام دهید ، خواه شما می خواهید در املاک ترکیه سرمایه گذاری کنید و یا خرید خانه در ترکیه استانبول ، ما قطعا شما را به دست خواهیم آورد املاک و مستغلات در ترکیه.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه