10 شهر مناسب برای استفاده از بهترین فرصت‌های سرمایه گذاری در ترکیه

بهتیرن فرصت های سرمایه گذاری در 10 شهر ترکیه

در این مقاله می خواهیم در مورد 10 شهر مناسب برای استفاده از بهترین فرصت‌های سرمایه گذاری در ترکیه با شما کاربران صحبت کنیم. درادامه به تفکیک 10 شهر مناسب برای سرمایه گذاری در زمینه املاک و مستغلات را برای شما توضیح می دهیم.

مشاورین آلپ

10 شهر برای استفاده از بهترین فرصت های سرمایه گذاری در ترکیه

صرف نظر از شهرهایی که در وهله اول وجود دارند ممکن است که سرمایه گذاران تعجب کنند که چرا شهر های دیگری را ندیده اند. بهترین فرصت های سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در شهر استانبول ترکیه بهترین مورد است. شهر ازمیر و  بورسا و آنتالیا دارای ویژگی های خاص و ممتاز جهت سرمایه گذاری می باشد که سرمایه گذاران املاک را به خود جلب می کنند. ترکیه در سال های گذشته شاهد افزایش سرمایه گذاری‌های داخلی و خارجی متعددی شده است که در بخش املاک، سرمایه گذاری های بسیاری شده است. شهر نشینی در شهر ها باعث فعال شدن بخش املاک شده است. پروژه ی شهر نشینی به معنای سازماندهی مجدد شهر ها به ویژه شهر های بزرگ شده است. بنابراین مناطق بسیاری از شهر های بزرگ از ارزش بیشتر برخوردار است و سود بیشتری برای سرمایه گذاران خود به دست می آورند. با توجه به مطالعاتی که مشاورین سرمایه گذاری آلپ انجام داده اند، این موضوع قابل ذکر هست که شهرهای بزرگ در زمینه های املاک، حمل ونقل بهترین فرصت برای سرمایه گذاران جدید می باشد. به طور کلی باید به شما بگویم که سرمایه گذاری در بخش املاک امن ترین نوع سرمایه گذاری در بخش اقتصادی است. هنگامی که شما در بخش املاک و مستغلات سرمایه گذاری می کنید ممکن است در مدت کوتاهی هیچ سودی کسب نکنید ولی این کار بلند مدت بسیار برای شما پاسخ گو است. همچنین این منطقه به عنوان امن ترین قسمت ترکیه محصوب می شود. تمام مناطق و شهر های ترکیه از نظر سرمایه گذاری دارای پویایی اقتصادی عالی ای هستند. بنابراین دوره باز پرداخت سود سرمایه گذاری در املاک دوره باز پرداخت کمی دارد ولی از شهری به شهر دیگر متفاوت است. با این حال سرمایه گذاری برخی از شهر ها به دلیل آرامش، طبیعت زیبا به سود آوری در کوتاه مدت ترجیح می دهند. دراینجا ده تا از شهر های ترکیه که سرمایه گذاری داخلی و خارجی خوبی دارند را به تفضیل برای شما آورده ایم.

10 شهر سود آور برای استفاده از بهترین فرصت‌های سرمایه گذاری در ترکیه:

از بهترین سرمایه گذاری در ترکیه

استانبول

استانبول در زمینه ی سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات و زمین ها یکی از باارزش ترین شهر های کشور ترکیه است. ارزش زمین های شهر استانبول ترکیه به دلیل تحولات شهری بسیار افزایش داشته است. علاوه بر این سرمایه گذاری در املاک و مستغلات و زمین به دلیل فرودگاه استانبول ارزش بسیار زیادی پیدا کرده است. فرودگاه جدیدی که تاسیس شده است بزرگترین دلیل انتقال سرمایه از جنوب استانبول به شمال بوده است. بنابراین قیمت زمین های شمال استانبول طی سال های اخیر 400 درصد افزایش یافته است. از این نظر آرناووت‌کوی (Arnavutköy)، دوروسو، ینی کوی، سانکا تپه تایا کادین ، کارابورن سود آور ترین مناطق برای سرمایه گذاری زمین در استانبول هستند.از طرف دیگر بیلیک دوزو (Beylikdüzü)، هالکالی ، باشاک‌شهر (Başakşehir)، سلطان غازی، اسن یورت (Esenyurt)، چکمکی ، توزلا (Tuzla)، چاتالکا پندیک را می توان از مهمترین مناطق توسعه یافته برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در سالهای اخیر دانست.

فرصت های ناب سرمایه گذاری در ترکیه

غازی آنتپ

در Gaziantep منطقه ای وجود دارد به نام Kilis که بسیار سود آور برای سرمایه گذاری است. از نظر سرمایه گذاری در املاک و مستغلات منطقه ای وجود دارد به نام Oğuzeli که فرصت های سرمایه گذاری بسیار جذابی را ارائه می دهد.

بهترین سرمایه گذاری در ترکیه

بورسا

بورسا که املاک و مستغلات و زمین های آن ها در سال های اخیر ارزش بسیار زیادی کسب کرده است همراه با شهر استانبول جاذبه های زیادی دارند و پویایی اقتصادی مهمی برای ترکیه دارد. مناطق یعنی شهیر و قراجه‌بی (Karacabey) از مناطق سود آور بورسا هستند. با این حال منطقه ی Karacabey برای سرمایه گذاری در زمینه ی خرید زمین بسیار مناسب است.

بهترین شهر های ترکیه برای سرمایه گذاری

آنکارا

آنکارا پایتخت دومین شهر بزرگ ترکیه است و یکی از سود آورترین شهر ها برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در سال های اخیر بوده است. به عنوان مثال مناطق سرمایه گذاری در سمت جنوب غربی آنکارا عمدتا به این دلیل توسعه می یابد که مرکز شهر دراین مسیر حرکت می کند. مناطق Yaşamkent ، Temelli ، Etimesgut و Eryaman در جنوب غربی شهر مناطق خوبی برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات هستند. از طرف دیگر، منطقه ی بعلوم در گچی گرن ، منطقه ی ارنسیک در کیلیباشی ، باتیکنت جاده ناتو در منطقه ماماک و منطقه ی پورسکلرمناطق تر جیحی برای سرمایه گذاری زمین در آنکارا هستند.

فرصت های سرمایه گذاری در ترکیه

آدانا

آدانا یکی از شهر هایی است که بیشترین فروش املاک و مستغلات در کشور ترکیه در آن انجام می شود. سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات در شمال شهر آدانا به دلیل رشد شهر در این مسیر در حال افزایش است. جاده ی کوزان ، خیابان کاریسی ومرکز خرید m1 از بهترین مناطق برای سرمایه گذاری درآدانا هستند.

10 شهر از فرصت های سرمایه گذاری در ترکیه

سانلیورفا

شهر سانلیورفا که در شمال جنوبی Eyyübiye قرار دارد یک منطقه ی عالی و بسیار سود آور برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات است در حالی که منطقه ی Karacadağ به دلیل حمایت دولت برای تشویق سرمایه گذاری در آن از نظر سرمایه گذاری در زمین جلب می کند.

بهترین فرصت های سرمایه گذاری در ترکیه

آنتالیا از بهترین فرصت‌های سرمایه گذاری در ترکیه

آنتالیا از نظر گردشگری به دریا ، شن و آفتاب معروف است. به دلیل ارزش گردشگری هر ساله پذیرای گردشگران زیادی است. علاوه بر این آنتالیا یکی از شهر های سود آور برای سرمایه گذاری در ترکیه است. در حالی که در مناطق کنیالتی لارا به دلیل موقعیت مرکزی درآنتالیا مناطق بسیار سود آور برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات هستند. جاده کوندو که قسمت داخلی منطقه ی لارا است و روستاها را به شهر ها متصل می کند. برای سرمایه گذاری در زمین ارجح است.

بهترین فرصت های سرمایه گذاری در کشور ترکیه

مرسین

شهر مرسین دارای یک خط ساحلی مدیترانه ای طولانی با درختان نخل است. دورتا دور مرکز شهر و مناطق بسته است. این مرکز برای سرمایه گذاری در زمین واملاک کاملا مناسب است. مناطق یعنی شهیر کوچ و مزیت لی از سود آور ترین مناطق سرمایه گذاری مرسین هستند.

بهترین فرصت های سرمایه گذاری در شهر های ترکیه

ازمیر از بهترین فرصت های سرمایه گذاری تجاری در ترکیه

ازمیر که به عنوان مروارید دریای اژه توصیف می شود. به دلیل تحولات شهری به انچام پروژهای املاک و مستغلات به سرعت درچند سال اخیر افزایش یافته است. با این حال ازمیر یکی از شهر هایی است که قیمت املاک و مستغلات به سرعت در آن افزایش یافته است. شهرک های بورنوا، تور بالی، گوزل باهچه، اورلا، ماوی شهیرو بالکووا مناطق با ارزش برای سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات در این شهر زیبا هستند که این شهر را تبدیل به یکی از بهترین فرصت های سرمایه گذاری در ترکیه کرده است.

فرصت های سرمایه گذاری در شهر های ترکیه

قونیه

در شهر قونیه ، منطقه ی Selçuklu به دلیل موقعیت مرکزی خود از نظر سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ، یکی ازمحبوب ترین مناطق سرمایه گذاری برای سال ها بوده است. Karatay همچنین به دلیل قرار گرفتن در نزدیکی مرکز شهر جدید یک منطقه ی سرمایه گذاری سود آور در قونیه است. منطقه ی مرام به دلیل تحولات شهری در سالهای اخیر یکی از مناطق با ارزش در قونیه برای سرمایه گذاری زمین است.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه