نظرات سرمایه گذاران معروف جهان در خصوص سرمایه گذاری در ترکیه

General Electric

جنرال الکتریک - مدیرعامل

جمعیت پویا، همراه با نیروی کار بسیار ماهر، موقعیت جغرافیایی مطلوب، مشارکت های بین المللی و زیرساخت های مدرن با هم ترکیه را به یک شریک جذاب انتخاب تبدیل می کند. امروزه ، ترکیه با هشت امکانات در پنج شهر ، و بیش از 2000 کارمند در سراسر کشور ، دفتر مرکزی خدمات قدرت GE جنرال موتورز، GE Healthcare (خدمات سلامت وبهداشت) و GE Transport است.

مرکز فناوری ترکیه واقع در مرکز تحقیقات Gebze TÜBİTAK Marmara یکی از شش مرکز مهندسی جهانی GE Aviation با بیش از 400 مهندس است. در سال 2015 ، ما هشتمین مرکز نوآوری GE را در Teknopark استانبول افتتاح کردیم. حمایت از بازارهای نوظهور برای رشد جهانی GE بسیار مهم است و ما متعهد به بهبود تلاش های محلی سازی GE با ایجاد زیرساخت ها ، پشتیبانی و سرمایه گذاری در نوآوری و استفاده از قدرت خود در تحول دیجیتال ترکیه و صنایع اصلی آن هستیم. ترکیه یک سکوی قوی برای گسترش اقتصادی GE در این کشور و همچنین در کل منطقه است.

Canan M. ÖZSOY  – جانان اوزسوی – مدیرعامل جنرال الکتریک ترکیه

Nestle

نستله - رییس هیات مدیره

ترکیه با جمعیت جوان و موقعیت عالی وهمچنین  یک بازار پویا و امیدوار کننده است. این یک اهمیت استراتژیک برای نستله دارد و فرصت های جالبی را برای رشد و سرمایه گذاری در اختیار ما قرار می دهد. ما افتخار می کنیم که بیش از 100 سال در اینجا هستیم و طی سالهای گذشته در توسعه صنعت غذایی ترکیه و سلیقه مصرف کنندگان ترکیه سهیم هستیم. ما متقاعد شده ایم که هنوز پتانسیل زیادی برای رشد هرچه بیشتر تجارت و کمک به توسعه اقتصاد ترکیه وجود دارد. ما اولین کارخانه خود را در ترکیه در سال 1927 تأسیس کردیم، امروز به همراه دو کارخانه و بیش از 3000 کارمند مستقیم در ترکیه تولید محلی داریم. ما متعهد به ارائه محصولات با کیفیت بالا ، سالم، مغذی و خوش طعم به مصرف کنندگان خود هستیم.

Félix ALLEMANN فلیکس آلیمان – رییس هیات مدیره نستله ترکیه
​​​Former ​Chairman & CEO, Nestlé Turkey

Novartis

نوارتیس - رییس گروه

ما به عنوان گروه Novartis نوارتیس (داروهای Novartis ، تولید کننده داروهای Novartis Oncology و Sandoz) در حال کشف روش های جدید برای بهبود کیفیت زندگی، افزایش عمر مردم خود و کمک به پیشرفت داروهای ترکی هستیم. ما از طریق سایت های تولیدی خود در ترکیه، ضمن ادامه فعالیت های تحقیق و توسعه برای نیازهای پزشکی برآورده ، صادرات محصولات ابتکاری منتخب را از ترکیه صادر می کنیم. ما با صادرات دارویی 1.6 میلیارد دلاری برای بیش از یک دهه و همراه با حدود ارزش افزوده به اقتصاد ترکیه ایجاد می کنیم. ما به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای دارویی در سطح جهان، با 20.000 کارمند تضمین تداوم ومدیریت دارایی و سرمایه گذاری های آینده خود در ترکیه را داریم.

Dr. Altan DEMİRDERE –  دکتر آلتان دمیردره رییس گروه نوارتیس ترکیه
​​​​President, Novartis Group ​Turkey

3M

3M - نایب رییس هیات مدیره

اعتقاد داریم فرهنگ نوآوری 3M که بر پایه 3M Science و پویایی اقتصادی ترکیه بنا شده کاملاً منطبق است. تولید جهانی و میراث فناوری 3M ، همراه با مهارت ها و کار اختصاصی کارمندان ترکیه ای ، به تقویت 3M و اقتصاد ترکیه ادامه خواهد داد. ما از دفتر سرمایه گذاری برای کمک و راهنمایی ارزشمند خود در طول فرآیند تصمیم گیری و سرمایه گذاری خود سپاسگزاریم.

Hak Cheol SHIN  -هالک شول شین.نایب رییس هیات مدیره 3M
​​​​Former Executive Vice President – International Opera​tions, 3M

 

TOYOTA

تویوتا

به دنبال Toyota Way ، ما سیستم تولید Toyota برای تولید وسایل نقلیه موتوری با کیفیت بالا را در ترکیه پیاده کرده ایم.

Toshihiko KUDO – توشینکو کودو .مدیرعامل تولیدات تویوتا ترکیه
President & CEO, Toyota Motor Manufacturing Turkey

Microsoft

مایکروسافت - معاون اجرایی و رییس بازاریابی وفروش

ما 79 کشور را از استانبول اداره می کنیم و از پویایی، تنوع و در دسترس بودن نیروی کار با کیفیت بالا بهره مند هستیم. به اعتقاد ما، این ویژگی ها و موارد دیگر، پتانسیل بزرگی برای ترکیه در راه توسعه از طریق استفاده موثر از فناوری و همچنین تبدیل شدن به یک ارائه دهنده نرم افزار و خدمات به سایر کشورها، به ویژه اتحادیه اروپا است. مایکروسافت ترکیه برای حمایت از توسعه اقتصادی و ایجاد ظرفیت در اینجا خواهد بود.

Jean-Philippe COURTOIS-جین فیلیپ کورتز.معاون اجرایی و رییس بازاریابی وفروش مایکروسافت
Executive VP & President – Global Sales, Marketing & Operations, Microsoft

Daikin

دایکین - رئیس بخش اروپا

در سال 2011، شرکت دایکین ترکیه به دنبال خریداری یک شرکت تهویه مطبوع محلی تأسیس شد. پتانسیل رشد خود ترکیه با موقعیت استراتژیک آن در قلب سایر بازارهای در حال ظهور مانند CIS، خاورمیانه و شمال آفریقا تکمیل می شود، بنابراین به عنوان پایه ای برای Daikin برای گسترش تجارت در این مناطق عمل خواهد کرد. در نتیجه این کسب، ما همچنین یک نیروی کار بسیار ماهر و روحیه به دست آوردیم که آماده چالش های پیش رو است. ما اطمینان داریم که سرمایه گذاری جدید در ترکیه تصمیم درستی بوده است.

Masatsugu MINAKA- ماستوگو میناکا.رییس بخش اروپا دایکین
President, Daikin Europe N.V

VHV Reinsurance

شرکت بیمه وی اچ وی - مدیر عامل

VHV Reinsurance ( شرکت بیمه وی اچ وی ) از سال 2012 در بازار ترکیه فعال است و به طور عمده در زمینه های ساخت و ساز ، املاک تجاری ، صنایع سنگین و انرژی ، راه حل های بیمه و مدیریت ریسک را برای مشتریان شرکت های بزرگ خود ارائه می دهد. ما به نمایندگی از یک گروه بیمه آلمان دارای رتبه بندی S&P A که در سال 1919 تأسیس شده است، استانداردهای حاکمیت شرکتی بسیار پیشرفته را ارتقا می دهیم و از جو سرمایه گذاری لیبرال و اصلاح طلب بهره مند می شویم. از این نظر، ما به شدت به ادامه سیاست های اقتصادی منطقی که پیش شرط پایداری جو خوش سرمایه گذاری خواهد بود، اعتقاد داریم.

حضور بیش از 45000 شرکت با سرمایه خارجی و 150 میلیارد دلار سرمایه گذاری مستقیم خارجی در دهه گذشته ویژگی برجسته گذشته و حال بازار داخلی ترکیه و همچنین اهمیت آن به عنوان قطب منطقه را نشان می دهد. من اطمینان دارم که اقتصاد مقاومتی ترکیه در بلند مدت جذابیت خود را حفظ خواهد کرد.

Maximilian G. F. STAHL- ماکسی میلان رییس وی اچ وی ترکیه
CEO, VHV Turkey

شما هم سرمایه گذاری در ترکیه را آغاز کنید

برای سرمایه گذاری مطمئن همچون تمام مدیران و بنیانگذاران شرکت های ذکر شده در ترکیه با ما در ارتباط باشید.

Unilever

یونیلور - رییس بخش آسیای مرکزی، ایران و ترکیه

امروزه یونیلور ترکیه شرکتی است که دارای هشت کارخانه است ، بیش از 5000 کارمند دارد، هزاران تامین کننده را لمس می کند و سالانه میلیون ها دلار کالا صادر می کند. ترکیه یکی از بازارهای اولویت دار یونیلور است. به همین دلیل Unilever Global سرمایه گذاری خود را در ترکیه ، یک مرکز اصلی منطقه ای، برای بهبود ظرفیت رشد پایدار ادامه می دهد.

پس از سرمایه گذاری 95 میلیون یورویی ما در کارخانه تولید بستنی آلگیدا در قونیه که از ژوئن 2013 شروع به کار کرد، اکنون در رده لوازم خانگی و مراقبت شخصی در قونیه سرمایه گذاری می کنیم. با این کارخانه و این سرمایه گذاری، ما در کنار تأمین کنندگان آینده خود در حدود 350 میلیون یورو ارزش ایجاد می کنیم. [کارخانه خانگی و مراقبت شخصی قونیه] یکی از پنج کارخانه بزرگ تولید یونیلور در سراسر جهان خواهد بود و محرک رشد 40-50 سال آینده خواهد بود.

Mehmet ALTINOK –محمت آلتینوک رییس بخش آسیای مرکزی ،ایران و ترکیه شرکت یونیلور
Former CEO – Turkey, Iran & Central Asia, Unilever

Sumitomo

سومیتومو - مدیر عامل

در ترکیه و اطراف آن و همچنین اروپا ، روسیه ، خاورمیانه و شمال آفریقا به لاستیک نیاز زیادی دارد. ترکیه دارای مزایای بزرگی مانند معافیت گمرکی از قرارداد اتحادیه گمرکی است و همچنین موقعیت مکانی ترکیه برای حمل و نقل به این بازارها بسیار مناسب است. با توجه به همه، ترکیه برای تولید و صادرات بسیار جذاب است.

علاوه بر این، دولت ترکیه از جنبه های مختلف مانند مشوق ها از سرمایه گذاران خارجی و محلی حمایت می کند. در همان زمان، با کمک دفتر سرمایه گذاری، ما توانستیم با AKO، یکی از بزرگترین توزیع کنندگان تایر در ترکیه همکاری کنیم و یک سرمایه گذاری مشترک ایجاد کنیم.

Norifumi FUJIMOTO- فوجی موتو رییس شرکت سومیتومو ترکیه
Former President & CEO, Sumitomo Rubber Industries Turkey

BOSCH

بوش - مدیر عامل خاورمیانه

بوش (BOSCH) یکی از تأمین کنندگان اصلی محصولات و خدمات است که از سال 1910 در ترکیه فعالیت می کند. [در سال 2016] گردش مالی بوش ترکیه 3.1 میلیارد یورو بود، بیش از 15000 نفر از همکارانش و مجموع سرمایه گذاری 2.2 میلیارد یورو تا به امروز. عملکرد تولید با کیفیت بالا، که از طریق تامین کنندگان شایسته، نیروی کار واجد شرایط، بازار رو به رشد منطقه ای و بهبود مستمر زیرساخت ها، ترکیه را از نظر سرمایه گذاری به یکی از جذاب ترین کشورها تبدیل می کند.

هدف ما این است که سهم بیش از 1 درصدی موجود بوش (BOSCH) در کل صادرات ترکیه را به ارقام حتی بیشتر در سالهای آینده افزایش دهیم. ما به محصولات و خدمات خود تحت لوگوی خود “برای زندگی ابداع شده” به حوزه های تجاری، تولیدی، انرژی های تجدیدپذیر، ساخت و ساز و زیرساخت های خود ادامه خواهیم داد در حالی که سهم خود را در اهداف 2023 کشور برای صدمین سالگرد جمهوری ترکیه به حداکثر می رسانیم.

Steven YOUNG – استیون یانگ.رییس بوش (BOSCH) منطقه خاورمیانه وترکیه
President, Bosch Turkey and Middle East

شما هم سرمایه گذاری در ترکیه را آغاز کنید

برای سرمایه گذاری مطمئن همچون تمام مدیران و بنیانگذاران شرکت های ذکر شده در ترکیه با ما در ارتباط باشید.

Mitsui & Co

میتسوی - مدیر عامل

ما معتقدیم که فرصت های تجاری در ترکیه به دلیل همجواری با اروپا ، آسیا و خاورمیانه ، بیش از 80 میلیون نفر جمعیت، دارای نیروی کار جوان و با انگیزه و سطح تحصیلات عالی و همچنین دوستی طولانی مدت امیدوار کننده است. بین ترکیه و ژاپن. ما در ترکیه سرمایه گذاری های مختلفی داریم، از جمله در بخش بهداشت و درمان و در بخش بسته بندی. ما همچنین معتقدیم که توسعه اقتصادی پایدار ترکیه برای میان مدت و بلند مدت ما را به سمت فرصت های سرمایه گذاری دیگر سوق می دهد.

Tatsuo YASUNAGA

​​​President & ​CEO, Mitsui & Co., Ltd

UPS

یو پی اس - مدیر عامل اسبق

یو پی اس، یک رهبر جهانی در تدارکات، بسته های بین المللی و داخلی سریع، حمل بار، راه حل های زنجیره تأمین و خدمات کارگزاری و انبارداری را به بیش از 220 کشور و سرتاسر جهان با بیش از 400000 کارمند ارائه می دهد. یو پی اس با نزدیک به 2600 کارمند، بیش از 200 مرکز خدمات و 700 ناوگان تحویل خودرو در 81 شهر ترکیه حضور دارد.

ترکیه با موقعیت استراتژیک و جمعیت جوان و پویای خود توانایی تبدیل شدن به یک مرکز مهم در جهان را دارد. به عنوان یک کشور، بزرگترین مزیت و دارایی ترکیه نقطه برتری آن به عنوان یک موقعیت جغرافیایی است که به عنوان یک مرکز انتقال و انتقال بین خاورمیانه، آسیا و اروپا عمل می کند و به عنوان یک پل فیزیکی عمل می کند. این شرایط طبیعی مناسب، دسترسی آسان ترکیه برای دسترسی به اروپای شرقی، آسیای میانه، خاورمیانه و آفریقای شمالی را تسهیل می کند، این کشور را قادر می سازد تا از یک فرصت جذاب برای فعالیت در منطقه در حال گسترش بهره مند شود.

ما مطمئناً اعتقاد داریم که ترکیه فرصت های بسیار خوبی برای رشد بلند مدت ارائه می دهد. امروز ترکیه یکی از بازارهای مهم ما در اروپا است و ما از سرمایه گذاری در ترکیه خوشحال هستیم.

Ufku AKALTAN

​​Former Managing Director, UPS Turkey

ICBC

آی سی بی سی

چین سومین شریک تجاری ترکیه و دومین شریک بزرگ واردات ترکیه است. به عنوان دو اقتصاد در حال ظهور بزرگ در جهان، آرزو ما این است که دو کشور از یکدیگر بیاموزند و بر اساس نیازهای متقابل در زمینه های مختلف در جهت اهداف برنده تلاش کنند.
ICBC ترکیه (آی سی بی سی) بانکی با مجوز کامل است که دارای بانک های تجاری، بانک سرمایه گذاری و مجوزهای مدیریت دارایی با 44 شعبه و 21 دفتر تجارت اوراق بهادار با حدود 860 کارمند است. شبکه شعب آن مناطقی را شامل می شود که اقتصاد و صنعت بانکداری در ترکیه فعال هستند (این مناطق تقریباً 70 درصد تولید ناخالص داخلی ترکیه را پوشش می دهند).

ICBC (آی سی بی سی) به عنوان بزرگترین بانک تجاری جهان اهمیت زیادی برای بازار ترکیه قائل است. ICBC ترکیه عضو جوان گروه ICBC است. بر اساس پتانسیل رشد بازار منطقه ای و حمایت از تنظیم کنندگان محلی و گروه ICBC، (آی سی بی سی) هدف ما تبدیل شدن به بانک پیشرو “ابتکار کمربند و جاده” و بانک ارجح “عناصر چینی” است.

ICBC ترکیه به عنوان یک زیرمجموعه اصلی بین المللی در گروه، مجموعه گسترده ای از خدمات مالی با کیفیت بالا را برای اقتصاد ترکیه ارائه داده است. در آینده، این کمک بیشتری به ارتقا development توسعه اقتصادی و اجتماعی خواهد کرد، و همچنان به تعمیق همکاری اقتصادی و تجاری دوجانبه سودمند و برنده بین چین و ترکیه از طریق اجرای “کمربند و ابتکار راه”. در این روند، ICBC ترکیه به تلاش خود برای ایجاد پیوندهای مبادلات اقتصادی و تجاری بین چین و ترکیه ادامه خواهد داد، نقش یک اتاق فکر، ارائه پیشنهادات استراتژیک و آینده نگر، با در نظر گرفتن یکپارچه ملموس خدمات مالی برای ارتقا investment سرمایه گذاری و تجارت بین چین و ترکیه و بهبود موقعیت جهانی ترکیه در صنعت مالی.

Gao XIANGYANG
Chairman, ICBC Turk

DOW

یو پی اس - مدیر عامل اسبق

هسته اصلی دستور کار اقتصادی ملی ترکیه و ارزش اصلی سرمایه گذاران، یک تلاش اختصاصی برای ارتقا innovation نوآوری، افزایش رقابت پذیری و تشویق سرمایه گذاری در زنجیره های ارزش جهانی است. داو بیش از 45 سال سابقه کار به عنوان تولید کننده داخلی در ترکیه دارد و سرمایه گذاری مشترک جدید ما با AKSA یک نمونه اصلی از چگونگی جمع آوری مواد اولیه، نیروی کار با مهارت بالا و از همه مهمتر رونق صنعت مشتری پایین دستی است. با داشتن یک دولت قوی و طرفدار تجارت در ترکیه، فضای سرمایه گذاری منطقی است و به لطف رئیس دفتر سرمایه گذاری و کل تیم وی کارکرد آن نیز آسان است.

Andrew N. LIVERIS

​​​​​​​​​​Former Chairman & ​CEO, DOW

BAYER

بایر

ترکیه از مزایای رقابتی بسیاری برخوردار است ، از جمله نیروی کار جوان و ماهر که در 15 سال گذشته به موفقیت اقتصادی آن کمک کرده است. سیسکو CISCO متعهد است که شبکه خود را از بیش از 650 شریک محلی و آکادمی های شبکه سیسکو ، که بیش از 43000 فارغ التحصیل ترک را آموزش داده است ، توسعه دهد. ما همچنان به حمایت از برنامه های بلند پروازانه ترکیه برای ارتقا economy سطح اقتصادی خود ادامه خواهیم داد.

بایر یک شرکت بین المللی علوم زیستی است که نزدیک به 70 سال در ترکیه فعالیت می کند. این شرکت محصولات بهداشتی و کشاورزی مهمی را به ترکیه عرضه می کند. در چند سال گذشته، محصولات مختلف ابتکاری که نیازهای پزشکی و کشاورزی ترکیه را برآورده می کند، توسط بایر به بازار عرضه شده است.

داروسازی بایر در بین 5 داروخانه برتر ترکیه قرار دارد. بایر علاوه بر اینکه نقش مهمی در سلامت زنان ، قلب ، چشم پزشکی، خون ، انکولوژی و ریه دارد ، در زمینه رادیولوژی نیز موقعیتی قوی دارد. بخش سلامت مصرف کننده رتبه دوم را در بازار فرابورس ترکیه دارد و در بخشهای مختلف کلیدی پیشرو بازار است. بخش علوم کشاورزی راه حل های خلاقانه ای ارائه می دهد که برای بخش کشاورزی و کشاورزان ترکیه ارزش ایجاد می کند. بخش علوم زراعت در ترکیه در زمینه دانه های سبزیجات ، علوم زیستی و علوم محیط زیست فعال است.

BAYER

بانک کویت تورک

بانک کویت تورک ، KUVEYT TURK از زمان تأسیس در سال 1989، تلاش کرده است که در صنعت بانکداری بدون ربا پیشرو باشد. این شرکت یک دیدگاه تحقیق محور در مورد سرمایه گذاری اتخاذ کرده است و محصولات، سرمایه گذاری و سرمایه گذاری سفارشی و سفارشی آن نیازها و انتظارات متنوع مشتریان را برآورده می کند. با افزایش سهم بازار، سودآوری و اندازه صندوق، کویت تورک سال به سال رشد پایدار خود را حفظ می کند.
کویت تورک به عنوان بزرگترین بانک مشارکت در ترکیه، خدمات خود را از طریق 392 شعبه خود در سراسر کشور ارائه می دهد. رشد این بانک بین سالهای 2012 تا 2017 بطور خاص باعث افزایش 170 شعبه جدید و ایجاد 1600 شغل جدید شد. تا پایان سال 2017 در مجموع 5600 کارمند استخدام کرده است.

شما هم سرمایه گذاری در ترکیه را آغاز کنید

برای سرمایه گذاری مطمئن همچون تمام مدیران و بنیانگذاران شرکت های ذکر شده در ترکیه با ما در ارتباط باشید.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه