ده منطقه خاص برای زندگی در استانبول

آیا تا به حال سعی کرده اید در مورد این شهر بشنوید که شب ها متفاوت و روزها متفاوت است؟ در استانبول که همیشه داستانی برای گفتن دارد! تنها کاری که باید انجام دهید این است که گوش خود را به آن محله های خاص بسپارید.

هر ناحیه‌ای از استانبول محل زندگی است، اما برخی از مناطق وجود دارد که به انسان‌ها آرامش، شادی، لذت وخوشبختی می‌بخشد. ما بوی دریا را حس می‌کنیم، فرهنگ تاریخی آن ما را به گذشته و البته طعم و مزه آن می‌برد. این غذا‌های ترکی است که عثمانی‌ها به ما سپرده‌اند و استانبول شهری است که می‌توانید در آن زندگی کنید.

اگر می‌خواستم در استانبول زندگی کنم، خیلی فکر کردم که بیشتر دوست دارم در کدام منطقه زندگی کنم. در حالی که من یک منطقه را صدا می‌کردم، ذهنم در منطقه دیگری گیر کرده بود. من نتوانستم انتخاب کنم. بیایید ببینیم آیا می‌توانید این کار را انجام دهید؟

مکان های زندگی در استانبول؟

شما هم می توانید با خرید ملک وسرمایه گذاری در مناطق خاص استانبول زندگی آرام وراحتی داشته باشید.

10) سرزمین سبز امیرگان

EMİRGAN

امیرگان ، مروارید بسفر ، محله ای سرسبز است که به باغچه های سرو چایی در ساحل و پارک های شهر شهرت دارد. نام این منطقه قدیمی بسفر امیرگان به دوران باستان برمی گردد. مراد  چهارم در حین محاصره “ایروان” چون این محاصره را  بدون جنگ و با کمک امیر گونه ایرانی تبار انجام داد به امیر گونه با اهداء نام امیرگان امروز به آن منطقه از او تقدیر کرد. نام فعلی این ناحیه ویژه که قبلاً به نام “باغهای فریدون بی” معروف بود ، تا به امروز تغییر کرده است.

9) باحچه کوی

BAHÇEKÖY

باحچه کوی یکی از نادرترین مناطق استانبول است که در آن می توانید زندگی روستایی آمیخته با طبیعت را تجربه کنید ، یک منطقه درمانی واقعی است. اگر یک ساعت درباحچه کوی، که به منطقه استانبول متصل است ، گردشی داشته باشید، می توانید احساس کنید روح شما کاملاً تجدید شده است. در اطراف، رستوران هایی که بتوانیداز صبحانه های خوشمزه و کباب در روستا لذت ببرید، بسیار است که نزدیک به کیلیوس است و پس از طی چند کیلومتر هوای لذیذ دریا را می توانید دریافت کنید.

باحچه کوی جایی است که می توانید زندگی روستایی را در استانبول تجربه کنید.

8) گالاتا مروارید بی اوغلو

GALATA

تاکسیم، که یکی از اولویت های مناطق برای تفریح ​​و گشت و گذار در استانبول است، به منطقه بی اوغلو در گالاتا متصل است، باشکوه ترین منطقه در تاریخ استانبول است. بسیاری از مغازه های قدیمی، دفاتر طراحی و ایستگاه غذاهای خوشمزه  در این منطقه در اطراف برج گالاتا وجود دارد. این برج  که در سال 528 ساخته شد، یکی از مهمترین نمادهای شهر است. در شهری که میزبان ادیان زیادی است؛ کنیسه ها و کلیساهای یونانی، ارمنی و گرجستانی وجود دارد.

7) اوسکودار

ÜSKÜDAR

عمرانیه از یک طرف ، کادیکوی از طرف دیگر، اسکودار که نمی دانید سر خود را کجا بچرخانید، از طرف دیگر بسفر منحصر به فرد. اسکودار، یکی از زیباترین مناطق حاشیه آناتولی است و  معمولا تصور می شود که از منطقه اسکوتری، یکی از واحدهای نظامی دوره رومی، و پادگان اسکوتاریون با گذشت زمان به اسکودار تغییرنموده است. اسکودار یکی از مناطق استانبول است که نخلستان ها در آن به تعداد قابل توجهی واقع شده اند. برخی از این نخلستان ها؛ بیشه فتحی پاشا و بیشه جمیله سلطان بوده اند.

از اوسکودار به استانبول نگاه کنید

6) ببک

BEBEK

ببک، یکی از مجلل ترین و گران ترین مناطق استانبول، همچنین ناحیه ای است که بیشتر مورد علاقه ستاره های مشهور همان سلبریتی ها است. در منابع مختلف ادعا شده است که قدیمی ترین نام شناخته شده این منطقه، که تصور می شود به دوران قبل از مسیحیت باز می گردد، به عنوان یک دهکده ماهیگیری کوچک و یک شکل از کلمه (اسکله ها) که به روش های مختلف نوشته شده است گرفته شده است. دلیل نامگذاری فعلی آن این است که از ببک چلبی آمده است. منطقه ببک آدرس مناسبی برای صبحانه صبحگاهی است. صبحانه یکشنبه را در یکی از مکان های پر از منوهای غنی صبحانه از دست ندهید.

ببک، منطقه ای که دریا و رنگ آبی به هم می رسند

5) چنگلکوی

منطقه صلح؛ چنگلکوی را که به خاطر باغ چای چینارآلتی، خیارهای چنگلکوی معروف و عمارت های باشکوهش معروف است، با اولین مجموعه تلویزیونی سوپر بابا به یاد می آوریم. نمی توانید از سکوت و زیبایی طبیعی چنگلکوی، یکی از زیباترین مناطق استانبول که در آن آرامش را احساس می کنید، سیر شوید.

4) کوزکونجوک نوستالژیک

KUZGUNCUK

این منطقه بین پاشالیمانی و کوزگونجوک در سمت آناتولی استانبول وبیلربیی واقع شده است. مشخص است که کوزگونچوک به عنوان “آخرین ایستگاه قبل از رسیدن به سرزمین مقدس” توسط یهودیان اروپایی پذیرفته شد و کسانی که به هر دلیلی نتوانستند به سرزمین موعود بروند، حداقل وصیت کردند تا در کوزگونچوک مستقر شوند و بمیرند و دفن شوند. آنجا. گفته می شود که نام قدیمی کوزگونچوک که با خانه های چوبی قدیمی و سنگ فرش های خود زیبایی خاصی دارد به معنی “کاشی طلایی” است. دلیل گرفتن این نام به این دلیل است که کلیسایی که توسط یوستینوس دوم ساخته شده و سقف آن با کاشی های طلاکاری شده پوشیده شده است، در اینجا واقع شده است.

3) قلعه روملی یا روملی حیصار

RUMELİHİSARI

ناحیه ای که به نام قلعه روملی نامگذاری شده است، که برای جلوگیری از حملات شمال تنگه بسفر در زمان فتح استانبول ساخته شده است، منطقه روملی به خاطر صبحانه ها و ساحل منحصر به فردش مشهور است. اگر به قلعه روملی با دید پرنده (با دقت) نگاه کنید، می توانید حروف عربی “حا میم و حا میم دال” را مشاهده کنید. حروف به معنی محمد و مهمت نشان دهنده عشق و احترام فاتح سلطان محمد به پیامبر (ص) است.

2) تارابیا، منطقه لوکس استانبول

TARABİA

به خاطر میخانه ها، رستوران های ماهی و میخانه های کنار دریا مشهور است، منطقه ای است که ستاره های معروف دوست دارند ترجیح دهند. نام قدیمی ترابیا تراپیا است که از تراپی که به معنی درمان است گرفته شده است. این ثابت می کند که چرا محله تأثیر مثبتی بر مردم دارد. ترابیا منطقه ساحلی محبوب استانبول است که دارای مارینای سبز رنگی است که میزبان قایق های فراوان، عمارت هوبر و چنار غول پیکر در میدان آن است.

1) بی کوز

BEYKOZ

در این مطلب که به ده منطقه خاص برای زندگی در استانبول پرداختیم، بیکوز، یکی دیگر از مرواریدهای تنگه بسفر، یکی از مناطق غنی استانبول با خانه های مجلل است. گفته می شود که تاریخ بیکوز دوره روم برمی گردد. در دوره عثمانی، مرکز شکار و سرگرمی سلاطین و وزیر بود. بسیاری از درختانی که در بیکوز مشاهده می کنید شامل درختان بلوط، بلوط، ممرز، چوب کوهی، راش، توسکا و فندق است. این منطقه با پوشش طبیعی جنگل پوشیده شده است.

بهترین محله را انتخاب کن

برای خرید ملک در محله مورد علاقه خود و دریافت اقامت دائم با مشاوران ما در تماس باشید

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه